Mutfak Tezgah Fiyatları

Mutfak tezgah fiyatları, hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tezgah fiyatlarında malzemeye,marka,ölçü göre tezgah fiyatları belirlenir.

Evinize mutfak tezgahı yaptırma konusunda kararsız iseniz doğru yerdesiniz. Firmamız profesyonel kadrosuyla sizlere en uygun mutfak tezgah modellerini yapıyoruz. Fiyatlarımız hakkında bilgi veya keşif talebi için evlerinize uzman ekibimizle ölçü ve incelemeler yapıyoruz.

Mutfak tezgahlarının bir çok modelleri vardır fiyatlandırmasında metretül olarak ölçülür ve ona göre fiyatlandırma yapılır. Aşağıda mutfak tezgah modellerinin fiyatlarına bakabilirsiniz.

Kuvars Tezgahların Fiyatı

Kolay temizlenebilen ve asit bazlı ürünlere karşı dayanaklı olan kuvars tezgahların fiyatları 2000 TL ve 3000 TL arasındadır. Kuvars tezgahların modellerine göre fiyatları için aşağıdaki yazımıza göz atabilirsiniz.

Belenco tezgah fiyatları

Belenco tezgahlar, yüksek ısıya dayanaklı ve göz kamaştırıcı ışıltısıyla en popüler tezgahlar arasındadır. Belenco tezgah fiyatları ise mutfağın alanı,işçilik,ve tezgah markasına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Ortalama belenco tezgah fiyatları 2600 TL – 4.000 TL arasındadır. Belenco tezgahların model fiyatları ve detaylı bilgi için aşağıdaki yazımıza bakabilirsiniz.

Granit tezgah fiyatları

Granit tezgahlar, en popüler ve kolay temizlenebilen pratik olmasından dolayı en çok tercih edilen tezgah türüdür. Granit tezgahların fiyatları ve daha bir çok bilgi için aşağıdaki yazıya bakabilirsiniz.

Çimstone tezgah fiyatları

Çimstone, çok fazla renk seçeneği,dayanaklı ve pratik temizlenebilen özzelikleriyle sizlerin mutfağınıza uzun ömürlü ve kalite katar. Çimstone tezgah fiyatları ve modellerine görmek için web sitemiz üzerinden bize ulaşarak sizlere
kataloglarımızı gönderelim.

Mutfak Tezgah Çeşitleri

Mutfak tezgah çeşitleri farklı tasarım ve renk modelleri çok fazla bulunmaktadır. Yaşam alanlarınız için en uygun mutfak tezgahı için firmamıza ulaşarak keşif talebi gönderebilirsiniz.

  • Granit
  • Kuvars
  • Çimstone
  • Belenco

Mutfak Tezgah Çalışmalarımız