Mutfak Tezgah Fiyatları

Mutfak tezgah fiyatları, hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tezgah fiyatlarında malzemeye,marka,ölçü göre tezgah fiyatları belirlenir. Aşağıda sizler için mutfak tezgahların fiyatlandırmasını ve model özelliklerini tüm detaylarıyla değindik

Evinize mutfak tezgahı yaptırma konusunda kararsız iseniz doğru yerdesiniz. Firmamız profesyonel kadrosuyla sizlere en uygun mutfak tezgah modellerini yapıyoruz. Fiyatlarımız hakkında bilgi veya keşif talebi için evlerinize uzman ekibimizle ölçü ve incelemeler yapıyoruz. Mutfak tezgahlarının bir çok modelleri vardır fiyatlandırmasında metretül olarak ölçülür ve ona göre fiyatlandırma yapılır. Mutfak tezgahlarında uygun bütçeye tezgah çeşitleri bulabileceğinizi biliyor musunuz ? İlk olarak mutfak tezgahlarını metretül olarak hesaplayıp size en uygun olan tezgahı seçebilirsiniz.

Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz sağlam,çizilmeye,aşınmaya karşı tezgahları aşağıda fiyatlarıyla listeledik göz atabilirsiniz.

Yukarıdaki mutfak tezgah çalışmalarımıza göz atabilirsiniz. Size tecrübelerimizle en uygun mutfak tezgahını malzeme ve işçilik dahil en uygun hizmeti sunuyoruz.

Aşağıda sizler için mutfak tezgahların fiyatlandırmasını ve model özelliklerini tüm detaylarıyla değindik

Mermerit Tezgah Fiyatları

Mermerit,mermer görünümlü laminat tezgah modelidir. Mermerit tezgah fiyatları bir çok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Tezgahın boyutu,deseni,kalınlığı,tasarımı ve ek talepler fiyatları etkilemektedir. Ortalama olarak Mermerit tezgah fiyatlarının m2 fiyatı 2500 TL’den başlayıp diğer ek özzeliklere göre artmaktadır.

Kuvars Tezgahların Fiyatı

Kolay temizlenebilen ve asit bazlı ürünlere karşı dayanaklı olan kuvars tezgahların fiyatları 3000 TL ve 4000 TL arasındadır. Kuvars tezgahların modellerine göre fiyatları için aşağıdaki yazımıza göz atabilirsiniz.

Belenco tezgah fiyatları

Belenco tezgahlar, yüksek ısıya dayanaklı ve göz kamaştırıcı ışıltısıyla en popüler tezgahlar arasındadır. Belenco tezgah fiyatları ise mutfağın alanı,işçilik,ve tezgah markasına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Ortalama belenco tezgah fiyatları 3600 TL – 5.000 TL arasındadır. Belenco tezgahların model fiyatları ve detaylı bilgi için aşağıdaki yazımıza bakabilirsiniz.

Granit tezgahı fiyatları

Granit tezgahlar, en popüler ve kolay temizlenebilen pratik olmasından dolayı en çok tercih edilen tezgah türüdür. Granit tezgahların fiyatları ve daha bir çok bilgi için aşağıdaki yazıya bakabilirsiniz. Ortalama olarak daha açık renkli ve desenli granitler diğer granit çeşitlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Granit tezgahlar sağlam ve darbelere karşı dayanıklıdır. Yüksek ısı değişikliğine karşı etkilidir. Ortalama granit tezgahların metretül fiyatı 1300 – 2450 TL arasındadır.

Çimstone tezgah fiyatları

Çimstone, çok fazla renk seçeneği,dayanaklı ve pratik temizlenebilen özzelikleriyle sizlerin mutfağınıza uzun ömürlü ve kalite katar. Çimstone tezgah fiyatları ve modellerine görmek için web sitemiz üzerinden bize ulaşarak sizlere
kataloglarımızı gönderelim.

Mutfak Tezgah Çeşitleri

Mutfak tezgah çeşitleri farklı tasarım ve renk modelleri çok fazla bulunmaktadır. Yaşam alanlarınız için en uygun mutfak tezgahı için firmamıza ulaşarak keşif talebi gönderebilirsiniz.

  • Granit
  • Kuvars
  • Çimstone
  • Belenco

Mutfak Tezgah Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfak tezgahları dekorasyon ve işlevsellik olarak mutfağın en önemli bölümüdür. Bu sebeple mutfak tezgahı seçerken özenle ve dikkatli bir seçim yapmamız gerekmektedir.

  • Mutfak tezgahınızın renk ve uyumu dolaplar ile fayanslarla uyumlu olmasına özen gösteriniz. Renk seçiminde açık ve parlak renkleri seçebilirsiniz.
  • Mutfak tezgah seçiminde boyut çok önemlidir. Tezgahın üzerinde fırın,ocak ve lavabo gibi unsurların yerleşimine göre bir mutfak tezgahı seçebilirsiniz.
  • Mutfak tezgahınızın bakımı için granit,kuvars,çimstone tezgahlar kolay temizlenebilir tezgahları seçebilirsiniz.