Belenco, kuvars tezgah üreticilerinden biridir ve ürünleri dünya genelinde satılmaktadır. 2024 Belenco tezgah fiyatları ürünün özelliklerine, boyutuna ve modeline göre değişebilir. Ayrıca Belenco tezgahlarının üretildiği ülke de fiyatları etkileyen bir faktördür. Genellikle Belenco tezgahların fiyatı ortalama olarak 30.000 TL ile 150.000 TL arasında değişebilir. Bu fiyat aralığı Belenco tezgahların farklı modelleri ve özellikleri için geçerlidir. Daha büyük boyutlu tezgahlar ve özel tasarımlar için firmamızdan tekli alabilirsiniz. Belenco tezgahların metretül fiyatları ise 3000TL ve 5000 TL arasındadır. Belenco tezgahlar 15 yıl garantilidir.

Belenco tezgahların genel ölçüleri ise kalınlığı 2 cm olup plaka ebadı 305×140 cm olarak üretilir. 2cm kalınlığa sahip olduğu için daha şık ve estetik bir görüntü sağlamaktadır. Fakat 4 cm kalınlığa sahip belenco tezgahların üretimi de yapılmaktadır.

2024 Belenco Tezgah Fiyatları

Model AdıFiyat
Belenco Alinda3.750 TL
Belenco Angel White3.750 TL
Belenco Antique White3.200 TL
Belenco Boletus Mutfak Tezgahı3.500 TL
Belenco Elixir3.000 TL
Belenco Fairy White3.300 TL
Belenco Gala Black3.300 TL
Belenco tezgah fiyatları

Aşağıdaki tablo güncel belenco model fiyatları yer alıyor. Ayrıca belenco tezgahlarının fiyatlarının belirlenmesindeki etmenler ise tezgahın ölçüsü,kenar bitimi,uygulamaları gibi etkenlere göre belenco tezgah fiyatları belirlenir.

Firmamız tüm kuvars modellerine Ölçü aldıkran sonra 24 saat içerisinde teslim ediyoruz. Hemen bize Whatsapp ulaşarak sizlere en uygun modeli bulalım. 15 Yıllık Garanti

Belenco Tezgah Modelleri

Aşağıdaki resimlerde Belenco tezgah en çok tercih edilen modellerine göz atabilirsiniz. Belenco tezgah modelleri hammaddesi doğadan gelir. Bu sebeple kaliteli ışıl ışıl bir görünüm. Doğadaki kuvars minerali yüzeyiyle kirlenme,pislenmelere karşı dayanıklıdır. Kısaca belenco tezgahlar kaliteli ve şık görünümüyle tezgah sektöründe en çok kullanılanlar arasındadır. Belenco tezgah modelleri genel olarak her mutfak tarzında kullanılmaktadır. Özzelikle yoğun mutfak kullanımınız var ise belenco tezgahları tercih edebilirsiniz. Aile,kafe restoran ve ticari yerler için belenco tezgahlar kullanılabilir.

Belenco tezgahlar kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır. Özzelikle tezgahlarda sık sık kullanılan kimyasal maddeler (deterjan,asitler) karşı korunaklıdır. Belenco tezgah kısaca size düşük bir bakım masrafı sunmaktadır.

Önceki yazımız olan 2024 Mutfak Dolapları Fiyatları yazımız ile mutfak dolaplarının güncel fiyatlarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Belenco Tezgah mı Çimstone Tezgah mı ?

Belenco ve çimstone tezgahlar her ikiside yüksek kaliteli,popüler tezgahlardır. Belenco tezgahlar yüksek kaliteli kuvars agrega ve polyester reçinesi kullanılarak üretilir. Bu malzeme sayesinde sağlam ve dayanıklılığı artar. Çimstone tezgahlar ise doğal quartz kristalleri ve polyester reçine birleşimiyle üretilir. Her iki tezgah Isıya dayanıklı,Uzun ömürlü kullanım,hijyenik(kolay temizlebilir özzeliği),Estetik ve şıklık bu tezgahların ortak yönüdür. Belenco mu Çimstone mu sorusuna gelecek olursak bu tamamen kişisel tercihlere ve ihtiyaçlara bağlıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Belenco tezgahlar ısıya dayanıklı mı ?

Belenco tezgahların kuvars yapısı ile yüksek sıcaklıklara dayanaklıdır. Fakat Ani sıcaklıklara karşı etkileme olasılığı var.

Belenco tezgahlar sağlığa zararlı mı

Belenco tezgahlar hammadesi doğadan yapılır. Üretim aşamasında veya üretim sonrası herhangi bir kullanılan üründe sağlığa zarar verici madde bulunmaz. GreenGuard,LGA,NSF Sertifikalarına sahiptir Bu Sertifikalar onun sağlığa zararlı olmadığını kanıtlar.

Orijinal belenco tezgah nasıl anlaşılır

Belenco tezgahlarda arka kısımda tezgah kodu ve belenco resmi web sitesi yer almaktadır. Belenco tezgahlar 15 yıl garantilidir.