Pzt – Cum: 8:30 – 20:00
+905324761058

Hizmetlerimiz

Etiler Tadilat, Ev , Ofis Daire Komple Tadilat

Daire Tadilatı

Ev, Ofis , Bina Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon hizmetimiz bulunmaktadır. Hizmetimizin başlıca bölgeleri Etiler,Beşiktaş, Sarıyer , Levent, Kağıthane Tadilat ve dekorasyon hizmetlerimiz başlıca yerlerdir.

DEVAMI
Etiler Boya Badana, Etiler Mobilya Boyama, Ulus boya badana
Boya Badana

Renkler, insanların duygularından , davranışlarından , kişiliklerine kadar bilgi verir. Bir eve canlılık katan, ortamı ısıtan en önemli şeydir. Bu sebeple Boya Badana ev dekorasyonun en önemlisidir.

DEVAMI
Etiler iç mimarlık dekorasyon
İç Mimarlık ve Dekorasyon

Şirket ekibimizde alanında yetkin ve İç Mimarlık eğitimi almış uzman iç mimarlarla İç Mimarlık , Dekorasyon , gibi bir çok hizmetler sunuyoruz.

DEVAMI
Fayans Döşeme
Parke ve Fayans Döşeme

Fayans ve Parke iç mekanların vazgeçilmez unsurudur. Özzelikle Fayans Banyo gibi ıslak zeminlerin bulunduğu yerlerde çokça kullanılır. Fayans ve Parke iç dekorasyon çokça kullanılır.

DEVAMI
Etiler PVC , Pimapen , Etiler Sineklik
Pvc Sineklik Montajı Takma

Pencere değişimi  montajıSineklik takma ve PVC Pencere değişimi onarımı hizmetlerimiz bulunmaktadır.

DEVAMI
Etiler, Beşiktaş, Levent Dış Cephe Mantolama , Isı yalıtım , Ses yalıtım
Dış Cephe Mantolama / Isı Yalıtımı

Konutlarda ısı yalıtımı için kullanılan işleme Mantolama denir. Dış Cephe Mantolama’nın bir çok faydası bulunmaktadır. Özzelikle son yıllarda artan enerji fiyatları nedeniyle Dış Cephe Mantolama önemi artacaktır.

DEVAMI
Etiler Bahçe Peyzaj Hizmetleri
Etiler Bahçe Peyzaj

Hayalizdeki bahçe artık bir hayal olarak kalmayacak. ZAZALONİ Etiler Dekorasyon olarak sizlere bahçe, peyzaj hizmetlerimizle hayalinizi süsleyen bahçeyi sizlere yapıyoruz.

DEVAMI
Etiler Alçıpan projesi
Etiler Alçıpan

Etiler Dekorasyon, şirketi olarak Alçıpan ustası tutun Boya Badana ustasından kadar neredeyse tüm ustalar ekibimizde yer alıyor. Kurumsal bir şirket olarak Etiler dahil bir çok bölgede hizmetlerimiz ve projelerimiz bulunmaktadır

DEVAMI
Tıkla
1
İstanbul içi hizmet için tıklayın
Hizmetlerimiz için Bize Ulaşabilirsiniz
Firmamız İstanbul içi hizmet vermektedir.
Keşif Hattı