Pzt – Cum: 8:30 – 20:00
+905324761058

Etiler Parke ve Fayans Döşeme

Parke Döşeme

Parke, ev , ofis konutlarda kullanılan doğal bir kaplamadır. Parke’nin bir çok çeşidi bulunmaktadır. en çok kullanılanlar  Şunlar:

  • Laminat Parke
  • Masif Parke
  • Lamine Parke
Levent Laminant Parke

Etiler Laminat Parke

Laminat Parke, diğer parkelere göre daha temiz ve hijyeniktir. Ayrıca diğerlerine göre daha uygun fiyatlı olması sebebiyle çokça tercih edilir. Kolay çizilmez, aşılmaz,

Etiler Mermer Döşeme

Mermer Döşeme

ZAZALONİ Etiler Dekorasyon, çeşitli mermer, granit, traverten, döşeme uygun fiyata hizmet sunar. Hizmetlerimizde dekor amaçlı mermer kaplama, dış cephe gibi kullanılabilir.

Fayans Döşeme

Fayans , geçmişten günümüze toprağın belirli karışımlarıyla hazırlanıp, desen verilerek pişirilir ve fayans ortaya çıkar.

Fayans iç mekanların vazgeçilmez unsurudur. Özzelikle Banyo gibi ıslak zeminlerin bulunduğu yerlerde çokça kullanılır. Fayans iç dekorasyon çokça kullanılır.

Dekoratif Fayans Kaplama

Özel Fayans Kaplama

Mutfak, Banyo, Teraslar için özel olarak yaptığımız Desenli, Dekoratif ve çeşit çeşit özel kaplama fayans tasarımlarla siz beğenin biz ise yapalım.

Özel Fayans Kaplamalarımız folyoları kaliteli malzemelerden yapılır. Kaplama folyoların arkaları genelde gri renktedir. Uygulandığı zeminde, zeminin rengini belli etmez. Şirketimizin Ücretsiz Keşif özzeliği ile siz tasarımı seçin biz yapalım.

Etiler Seramik Kaplama

Özel Seramik Kaplamalarımız

Anlaşmalı olduğumuz dekoratif markaların özel seramik kaplamalarını kullanıyoruz. Size Tasarım kataloğumuzla siz seçiyorsunuz biz ise yapıyoruz. Hemen  Ücretsiz Keşif  özzeliğine tıklayarak başlayabilirsiniz.

Tıkla
1
İstanbul içi hizmet için tıklayın
İstanbul içi Tadilat Dekorasyon Hizmeti İçin Ulaşabilirsiniz.
Firmamız İstanbul içi hizmet vermektedir.
İstanbul içi Keşif Hattı