Pzt – Cum: 8:30 – 20:00
+905324761058

Blog

Elektrik tesisat fiyatları

Elektrik Tesisat Fiyatları 2023

Yaşam alanlarınıza elektrik tesisatı yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 2023 yılı itibariyle elektrik tesisat fiyatları evin boyutuna,evin kat sayısına,malzeme kalitesi gibi unsurlara göre fiyatlar değişmektedir. Aşağıdaki tabloda güncel olarak 100 metrekare bir evin ortalama elektrik tesisat malzeme fiyatları yer almaktadır.

Yapılan İşFiyatMalzemeler
Komple Elektrik Döşemesi10.000 TL ve 20.000 TL arasıİç ve dış kablo ve tesisat
Elektrik tesisatı duvar dışı kablolar15.000 TL ve 32.000 TL arasıİç kablo ve tesisat
Elektrik tesisatı duvar dışı kablolar16.500 TL ve 32.000 TL arasıİç kablo ve tesisat

Elektrik Ustası İşçilik Fiyatları

Bir usta ortalama 100 M2 bir evin elektrik tesisatında işçilik olarak alacağı fiyat 20.000 TL ve 35.000 TL fiyatları aralığındadır. Bu işçilik fiyatları evin duvar içi kabloları,duvar dışı kabloları dahil komple elektrik tesisatını ifade eder.
Ek olarak yapılacak aydınlatma işleri,led montajı dahil değildir. Elektrik tesisatında Malzeme fiyatlarının değiştiği gibi işçilik fiyatlarıda bir çok faktöre göre değişmektedir. Bunlar ustanın deneyimi,evin büyüklüğü,çalışacağı saat eklenirse fiyatları etkilemektedir.

Elektrik Tesisat Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Elektrik tesisatı yaptırırken bir çok önemli nokta bulunmaktadır. Aşağıdaki listede maddelere göz atabilirsiniz.

 • Malzeme :

Elektrik tesisatında %50’ını kapsar kaliteli elektrik tesisat malzemeleri fiyatları artırmaktadır.

 • Usta

Usta seçimi sizi vezirde eder rezilde eder alanında deneyimli bir usta veya kaliteli bir firmayı tercih edebilirsiniz.

 • Önlemler

Elektrik tesisatının yapılacağı alanda güvenlik önlemler,yangın önlemi gibi acil durumlar için bir plan yapmanız gerekmektedir.

Bir diğer yazımız olan (Sıhhi Tesisat Fiyatları İşçilik maliyeti) yazımıza göz atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İnşaat elektrik tesisat fiyatları ne kadar?

İnşaat halindeki elektrik tesisat fiyatları bir çok faköre göre değişmektedir. Bunların arasında proje büyüklüğü,bina tipi,malzeme kalitesi,konum gibi etmenlere göre fiyat belirlenir.

DEVAMİ
Alçıpan Fiyatları

Alçıpan Fiyatları ve İşçilik Maliyeti 2023

Alçıpan fiyatları ve güncel işçilik maliyeti hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Güncel alçıpan fiyatlarını aşağıdaki listede yer almaktadır.

Alçıpan İsmiKalınlıkBirimFiyat
Yeşil Alçıpan Levha (1,20 m x 2,50 m)12,5mm1 plaka205 TL
Beyaz Alçıpan Levha – Corex (1,20 m x 2,50 m)12,5mm1 plaka125 TL
Kırmızı Alçıpan Levha (1,20 m x 2,50 m)12,5mm1 plaka195 TL
Boardex Levha (1,20 m x 2,50 m)12,5mm1 plaka365 TL
Sıva Alçısı (25 Kg)1 torba105 TL
Saten Alçısı (25 Kg)1 torba215 TL

Alçıpan fiyatlarını etkileyen faktörlerde bulunmaktadır. Bunlardan başlıcaları şunlardır

 • Alçıpan boyutu : Alçıpan yapılacak alanın ölçüleri fiyatı etkilenmektedir. Örneğin alçıpan duvara monte yapılacak ise duvarın ölçüleri yere döşenecek ise yerin ölçüleri gerekmektedir.
 • İnşaat Sektörü : İnşaat sektöründe yapı malzemeleri malaasef fiyatlar sıkça değişmektedir.
 • Coğrafi Faktör : Türkiye’de şehirler arası malzeme fiyatları da değişmektedir.

Alçıpan İşçilik Maliyeti ne kadar ?

2023 yılı itibariyle alçıpan ustası işçilik fiyatları asma tavan,bölme duvar,ışık bandı işleri m2 baz alınarak yapılmaktadır.

Yapılan UygulamaBirimİşçilik Fiyatı
BEYAZ ALÇIPAN BÖLME DUVAR: 75mm U-C profillerle 5CM taşyünü ve tek kat alçıpan basmalı (YALITIMLI)M2105 TL
BEYAZ ALÇIPAN BÖLME DUVAR: 75mm U-C profillerle Çift kat alçıpan basmalı (Yalıtımsız)M2 115 TL
BEYAZ ALÇIPAN BÖLME DUVAR: 75mm U-C profillerle 5CM taşyünü ve Çift kat alçıpan basmalı (YALITIMLI)M2125 TL
YEŞİL ALÇIPAN BÖLME DUVAR: 75mm U-C profiller ile tek kat alçıpan bölme duvar yapılması (Yalıtımsız)M295 TL
YEŞİL ALÇIPAN BÖLME DUVAR: 75mm U-C profiller ile 5CM taşyünü ve tek kat alçıpan bölme duvar yapılması (YALITIMLI)M2105 TL

Eviniz veya işyeriniz için alçı,alçıpan,asma tavan,sıva gibi bir çok iş için firmamıza ulaşarak Keşif talebi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Tüm yapılacak işlerde sizlere 12 ay firma garantisi vermekteyiz. İstanbul bölgesinde alçıpan ustası arıyorsanız firmamıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Çalışmalarımız

DEVAMİ
Tabela Fiyatları

Tabela Fiyatları 2023

2023 yılı itibariyle tabela fiyatları ortalama 1000 TL ve 5.000 TL arasındadır. Tabela fiyatlarında kullanılan malzeme,modeli,zemin ölçüsü gibi etkenlere göre fiyat değişmektedir. Ayrıca ışıklı veya ışıksız olması da bir başka fiyatı etkileyen unsurdur. Aşağıdaki tabloda yer alan güncel tabela model fiyatları yer almaktadır. Marka kimliğinize en uygun tabela arayışı içerisindeyseniz firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Sizlere işyerinize ve çalışma alanlarınıza uzman ekibimizle en uygun tabela ceşidini tasarlıyoruz

Tabela TürüFiyat
Neon Tabela3000 TL
Çatı Tabela4250 TL
Totem Tabela6900 TL
Led Tabela1000 TL
Işıklı Tabela1000 TL
güncel tabela fiyat tablosu

Fiyatlar sadece harfleri içerir tabela zemini yer almıyor.

Tabela Fiyatları Hesaplama

Tabela fiyatını baştada belirttiğimiz gibi bir etmenlere göre fiyatlar değişmektedir. Bunlar : Tabela boyutu,harf sayısı,tasarım,malzeme gibi durumlara göre fiyat değişmektedir. Tabela fiyatını artıran liste aşağıda yer almaktadır.

 • Harf Yüksekliği
 • Özel Tasarım
 • Kullanılan Malzeme
 • Kompozit zemin haricinde farklı bir zemin isteği (desenli,dekoratif..vs)
 • Plaka kalınlığı

Tabela Çeşitleri ve Modelleri

En çok tercih edilen tabela modelleri aşağıda yer almaktadır.

 • Totem Tabela Modelleri
 • Eczane Dükkan Tabelası Modelleri
 • Işıklı Dükkan Tabelası Modelleri
 • Kompozit dükkan Tabelası Modelleri
 • Işıksız dükkan Tabelası Modelleri
 • Kutu Harf Dükkan Tabela Modelleri
 • Pleksi dükkan Tabelası Modelleri
 • Kapı Dükkan Tabelası Modelleri
 • İç Mekan Tabela Modelleri
 • Avukat Tabela Modelleri
 • Kuaför Dükkan Tabela Modelleri
 • Estetik Tabela Modelleri
 • Paslanmaz (Krom) Tabela Modelleri
 • Alüminyum Dükkan Tabela Modelleri
 • Pilon Tabela Modelleri
 • Ferforje DTabela Modelleri
 • Eskitme Tabela Modelleri
 • Neon Tabela Modelleri
 • İnşaat dükkan Tabelası Modelleri
 • Dükkan Tabela Modelleri vb.

Tabela üretiminde kullanılan malzemeler nelerdir ?

Tabela üretiminde kullanılan malzemeler Akrilik, alüminyum kompozit malzeme, polietilenpolimer, poliüretan, PVC, polikarbonat, polipropilen ve termo plastiklerdir. Kullandığımız bu malzeme çeşitleri tabelalarımızın uzun ömürlü olmasını sağlaması açısından işe yaramaktadır.

DEVAMİ
Bina güçlendirme

Bina Güçlendirme Nedir, Fiyatları 2023

Bina güçlendirme, bir binanın var olan yapısal özelliklerini geliştirerek deprem gibi doğal afetlere veya yapısal hasara neden olabilecek diğer olaylara karşı daha dayanıklı hale getirme işlemidir. Bina güçlendirme mevcut binanın yapısal sorunları tespit edilerek yapılan mühendislik çalışmalarıdır.

Bina Güçlendirme Nasıl Yapılır ?

 • Bina Değerlendirmesi: binanın güçlendirme ihtiyaçlarını belirlemek için firma tarafından yapısal bir değerlendirme yapılır. Bu yapısal değerlendirmede şunlar yer alır. Bina özellikleri, zeminin özzeliklerini,kolonları inşa edildiği malzeme gibi faktörler göz önünde bulundurularak bir değerlendirme yapılır.
 • Güçlendirme Yönteminin Belirlenmesi: Bina güçlendirme işlemi için uygun yöntemler belirlenir. Bu yöntemler binanın mevcut durumu ve yukarı yazıda yer alan ihtiyaçlara göre değişebilir.
 • Güçlendirme Planlaması: Güçlendirme işlemi için bir plan hazırlanır. Bu plan, güçlendirme işlemi aşamalarını malzemelerin kullanımını işlem zamanlamasını güvenlik önlemlerini ve maliyeti kapsar.
 • İşlem Uygulaması: Güçlendirme işlemi mühendislik planına göre gerçekleştirilir. Bu aşamada önceden belirlenmiş yöntemler kullanılarak binanın yapısal güçlendirme ihtiyaçlarına cevap veren işlemler gerçekleştirilir.
 • Denetim ve Kontrol: Güçlendirme işlemi tamamlandıktan sonra yapılan işlemlerin kalitesinin kontrolü ve uygunluğunun denetimi yapılır. Bu güçlendirme işleminin başarısını ve binanın yapısal güvenliğini artırmak için önemlidir.
Karbonfiber uygulamasıRadye temel eklenmesi
Korozyon tamiriKupon testi
Kolon güçlendirmeÇekme Testi
neler yapıyoruz

Bina güçlendirme işlemi Profesyonel bir mühendislik ekipleri tarafından gerçekleştirilmelidir.

Bina Güçlendirme Fiyatları ne kadar 2023 ?

Bina güçlendirme fiyatları birçok etmenlere bağlıdır ve her bina için farklı yöntemlerden dolayı fiyatları değişmektedir. Bina güçlendirme işlemi binanın tipi, hasar derecesi, güçlendirme yöntemleri, malzeme maliyetleri, işçilik maliyetleri, işlem süresi ve diğer faktörler gibi birçok farklı etkene bağlıdır.

Bina güçlendirme fiyatları, güçlendirme işlemi kapsamında yapılan işlemlerin türüne, kullanılan malzemelere, binanın büyüklüğüne ve durumuna, işin süresine ve çalışma koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Genellikle bina güçlendirme işlemleri oldukça masraflı olabilir ve birçok kişi için büyük bir yatırım gerektirir.

Bina güçlendirme fiyatları hakkında kesin bir fiyat vermek zor olmakla birlikte bu işlem için bir mühendis ile iletişime geçmek ve binanın durumu hakkında ayrıntılı bir değerlendirme yapılması tavsiye edilir. Bu, güçlendirme işlemi için bir fiyat teklifi sunulabilmesine yardımcı olacaktır.

Karbon Fiber Güçlendirme (CFRP) Nedir , Güncel Fiyatları ne kadar ?

Karbon Fiber Güçlendirme (Carbon Fiber Reinforced Polymers), binalara dışarıdan uygulanan bir tür güçlendirme sistemidir. İçerisinde karbon lifi,dokuma ve epoksi esaslı doyurma reçinesidir. Karbon fiber güçlendirme uygulanan bir yapıda binanın yük taşıma kapasitesini artırır. Hafif bir malzemeye sahip olması sebebiyle bina yük artışı sağlamaz. Güçlendirme yapılan yapılar deprem zamanında binanın sallanmasını,oynamasını,ileri-geri gitmesini azaltır. Karbon fiber güçlendirme fiyatları m2 esaslı olarak satılmaktadır. İstanbul içi karbon fiber kumaş m2 fiyatları ise 525 TL civarındadır.

Karbon Fiber Güçlendirme Nasıl Yapılır ?

Karbon fiber güçlendirme işlemleri için şunlar yapılır :

 • Yüzey Hazırlığı: Güçlendirme yapılacak yüzey temizlenir.
 • Karbon Fiber Kesimi: Karbon fiber malzemenin uygun bir şekilde kesilir.
 • Epoksi Uygulama: Karbon fiberler malzemenin üzerine yerleştirilir ve epoksi reçine ile kaplanır.
 • Presleme: Karbon fiberlerin reçine ile tamamen doyurulması için presleme işlemi yapılır.
 • Sertleştirme: Presleme işleminden sonra reçine sertleşene kadar beklenir.
 • İşleme: Son olarak karbon fiber takviyeli malzeme istenilen şekil ve boyuta kesilir veya kesici aletlerle şekillendirilir.

Hangi Binalarda Güçlendirme Yapılır ?

 • Küçük ve kolonlar sahip yapılar
 • Yetersiz malzemeye sahip olan yapılar
 • Projesi ve düzensiz olan yapılar
 • Dükkan ve marketlerin kesilmiş kolonları için
 • İnşaat halinde zemin etüdü dikkate alınmayan yapılar

Güncel Dış Cephe mantolama fiyatları hakkında bilgi için diğer yazımıza göz atabilirsiniz.

KarbonFiber güçlendirmede kullanılan malzemeler ?

 • Karbon Fiber Kumaş
 • Poliüretan
 • Epoksi Reçine
 • Fiberglas
 • Kevlar

Yukarıdaki listede kullanılan malzemeler yapıların dayanıklılığını ve esnekliğini artırmaktadır.

Bina Güçlendirmede Ev boşaltılır mı ?

Güçlendirme yapılacak binada eğer ki sadece zemin ve temele güçlendirme yapılacak ise binada yaşayanlar evi boşaltmalarına gerek yoktur. Fakat Güçlendirme tüm binaya yapılacak ise binanın komple boşaltılması gerekebiliyor. Genellikle bina güçlendirmede binalar komple boşaltılmasına gerek kalmıyor.

Bina Güçlendirme Ne Kadar Sürüyor ?

Güçlendirme işleminin ne kadar süreceği genel olarak binanın boyutuna, yapısına ve güçlendirme çalışmalarının türüne bağlı olarak değişmektedir.

KarbonFiber Güçlendirme Depremi Önler mi ?

Bu konu ile Deprem Güçlendirme Derneği (DEGÜDER) Başkanı Sinan Türkkan Açıklamaları şöyle “Karbonfiber güçlendirmeler bildiğiniz kumaş kolonun içerisine epoksi olarak sarılan bir malzeme demirden on kat daha güçlü malzemelerdir. Karbonfiber güçlendirme yapılan binalar deprem esnasında kolonun parçalanmasını veya bundan dolayı çökmesini engellemek mümkündür.

Fabrika Güçlendirme Hizmeti

Fabrika güçlendirme işlemi ile çalışma alanının güçlendirmesi yapılır. Fabrika içerisindeki ekipmanların,yapısal sorunların, bina ömrünün uzatılması gibi güçlendirme işlemleri yapılır. Güçlendirme işleminde çelik,beton,polimer,karbon fiber malzemeleri kullanılır. Fabrika güçlendirme işleminde işyerinin kapatılması gibi durum söz konusu değildir. İşyerinde normal çalışma hizmeti yapılarak etki etmeden güçlendirme işlemi yapılabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bina güçlendirme işe yarar mı ?

Bina güçlendirme işleminin etkili olması için işlemi yürütecek olan profesyonel bir mühendis ekibi veya mimari tecrübesi olan uzmanlar tarafından yapılmalıdır.

Bina güçlendirme kredisi nasıl alınır ?

Bina güçlendirme için T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yapınızın riskli olduğuna dair rapor ile bankalardan 2 yıl geri ödemesiz ve 10 yıla kadar vadelerle Bina Güçlendirme Kredisi kullanabiliyor.

DEVAMİ

Granit Tezgah Fiyatları 2023

Granit Tezgah Fiyatları 2023

Granit tezgah fiyatları granit taşının kalitesi, rengi, deseni, boyutu, kalınlığı ve kurulum yapılacak yere uzaklığı gibi etkenlere göre fiyatlar değişmektedir. Granit tezgahların fiyatlandırması metrekare başına hesaplanır. Bir başka fiyatı etkileyen unsur ise tezgahın boyutudur. Granit tezgahlar en çok kullanıma sahip tezgahlardır. Fiyatı diğer tezgahlara göre nispeten daha ucuzdur.

fiyatlar değişiklik göstermektedir. Granit tezgahlar temizlik açısından kullanımı pratiktir. Su temasından zarar görmez ve mutfağa zarar vermez. Firmamızdan Granit tezgah modellerini inceleyebilir, bilgi alabilir ve uygun tezgah modelleri için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Türkiye’de granit tezgah fiyatları metrekare fiyatları 200 TLm² ile 500 TLm² arasında değişebilir. Ancak fiyatlar granit taşının özelliklerine ve boyutuna göre değişebilir.

Önceki yazımız olan 2023 Belenco tezgah fiyatları yazımızla Belenco tezgahın güncel fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Firmamız tüm granit tezgah modellerine Ölçü aldıkran sonra 24 saat içerisinde teslim ediyoruz. Hemen bize Whatsapp ulaşarak sizlere en uygun modeli bulalım.

Granit Tezgah Modelleri

Granit tezgahlar sert bir kristal yapıya sahiptir. Mutfak tezgahlarında fiyat ve perfornmas olarak en çok tercih edilenler arasındadır. Granit tezgah modelleri farklı tasarımlar ve renklere sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

En çok kullanılan granit tezgah renkleri nelerdir?

Granit tezgahlarının çok fazla renk seçeneği bulunmaktadır. En çok kullanılan granit tezgah renkleri ise siyah ve tonlarıdır.

DEVAMİ

Belenco Tezgah Fiyatları 2023

Belenco, kuvars tezgah üreticilerinden biridir ve ürünleri dünya genelinde satılmaktadır. 2023 Belenco tezgah fiyatları ürünün özelliklerine, boyutuna ve modeline göre değişebilir. Ayrıca Belenco tezgahlarının üretildiği ülke de fiyatları etkileyen bir faktördür. Genellikle Belenco tezgahların fiyatı ortalama olarak 3.000 TL ile 7.000 TL arasında değişebilir. Bu fiyat aralığı Belenco tezgahların farklı modelleri ve özellikleri için geçerlidir. Daha büyük boyutlu tezgahlar ve özel tasarımlar için firmamızdan tekli alabilirsiniz.

2023 Belenco Tezgah Fiyatları

Model AdıFiyat
Belenco Alinda2650 TL
Belenco Angel White2900 TL
Belenco Antique White2850 TL
Belenco Boletus Mutfak Tezgahı2500 TL
Belenco Elixir2200 TL
Belenco Fairy White2500 TL
Belenco Gala Black2600 TL
Belenco tezgah fiyatları

Aşağıdaki tablo güncel belenco model fiyatları yer alıyor. Ayrıca belenco tezgahlarının fiyatlarının belirlenmesindeki etmenler ise tezgahın ölçüsü,kenar bitimi,uygulamaları gibi etkenlere göre belenco tezgah fiyatları belirlenir.

Firmamız tüm kuvars modellerine Ölçü aldıkran sonra 24 saat içerisinde teslim ediyoruz. Hemen bize Whatsapp ulaşarak sizlere en uygun modeli bulalım. 15 Yıllık Garanti

Belenco Tezgah Modelleri

Aşağıdaki resimlerde Belenco tezgah en çok tercih edilen modellerine göz atabilirsiniz. Belenco tezgah modelleri hammaddesi doğadan gelir. Kaliteli ve şık görünümüyle tezgah sektöründe en çok kullanılanlar arasındadır.

Önceki yazımız olan 2022 Mutfak Dolapları Fiyatları yazımız ile mutfak dolaplarının güncel fiyatlarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Belenco tezgahlar ısıya dayanıklı mı ?

Belenco tezgahların kuvars yapısı ile yüksek sıcaklıklara dayanaklıdır. Fakat Ani sıcaklıklara karşı etkileme olasılığı var.

Belenco tezgahlar sağlığa zararlı mı

Belenco tezgahlar hammadesi doğadan yapılır. Üretim aşamasında veya üretim sonrası herhangi bir kullanılan üründe sağlığa zarar verici madde bulunmaz. GreenGuard,LGA,NSF Sertifikalarına sahiptir Bu Sertifikalar onun sağlığa zararlı olmadığını kanıtlar.

DEVAMİ

Çimstone Tezgah Fiyatları 2023

Çimstone Tezgah Fiyatları 2023 Güncel fiyatlarına web sitemiz üzerinden fiyatlara göz atabilirsiniz. Fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşarak fiyat teklifi ve keşif talebi isteği gönderebilirsiniz.

Çimstone tezgahlar dayanıklı ve kaliteli malzemelerden oluşur. Esasında sağlamlığı kuvars kompoze taşından gelir bu taş dünyada üretilmiş en sert ve sağlam taş olarak bilinir.
Çimstone tezgah modelleri uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Kolay temizlenebilir olması sebebiyle pratik bir kullanım sağlar.

Çimstone Tezgah Fiyatları

Tezgah yapılacak alanın büyüklüğü,tezgahın uzunluğu ve genişliği, kullanılacak malzeme,işçilik gibi fiyatlara göre belirlenir. Ek olarak eviye,lavabo gibi taleplere göre fiyatlar artmaktadır.
Aşağıdaki tabloda güncel çimstone tezgah fiyatlarına göz atabilirsiniz. Fiyatları belirleyen en büyük unsur ise mekanın büyüklüğüdür.

ModeliTezgah Fiyatı
Artemis Çimstone Tezgah3500 TL
Lapaz Çimstone Tezgah2950 TL
Lebedos Çimstone Tezgah2800 TL
Arcadia Çimstone Tezgah2700 TL
Hermes Çimstone Tezgah2900 TL
Fuga Çimstone Tezgah2800 TL
çimstone tezgah fiyatları

Çimstone Tezgah Modelleri

Çimstone tezgahlar farklı tasarım ve farklı renk modelleriyle yer alır. Bu sebeple eşyalarınız ile kolayca kombin yapabilirsiniz. Çimstone tezgahlar TSE ve NSF (Ulusal Bilim Vakfı) belgelerine sahiptir.

Çimstone Tezgahlar Kullanışlı mı?

Çimstone tezgahlar kolay ve pratik bir şekilde temizlenebiliyor. Kuvars özzeliğiyle kimyasal maddelerden etkilenmez ve doğal bir görünüme sahiptir.

DEVAMİ

Toptan Parti Malzemeleri 2023

Toptan Parti Malzemeleri – En uygun Fiyatlar

Toptan Parti Malzemeleri arayışınız mı var tam noktasındasınız Sizlere toptan parti ürünleri,şaka ürünleri, yılbaşı hediyelik ürünleri en uygun fiyata toptan alabileceğiniz bir firma olan BiToptanTicaret.com.tr bahsetmek istiyoruz. BiToptanTicaret ile güvenilir bir şekilde ihtiyacınız olan tüm ürünleri toptan bir şekilde satın alabilirsiniz.
Kalite ve Güveni bir araya buluşturan bu platformda kolayca ürünlerinizi de toptan bir şekilde satışa sunabilirsiniz.

Toptan Parti Malzemeleri
Toptan Parti Maskeleri
Hediyelik EşyaParti Malzemeleri
Oto AksesuarlarToptan Çantalar

BiToptanTicaret ile yüz binlerce ürünleri toptan bir şekilde en uygun fiyata satın alabilirsiniz. BiToptanTicaret şirketi geleceğe ve üretime dahil bir çok proje hedefleri bulunuyor.
Türkiye’de üretilen ürünleri Türk toptan satıcıların Avrupa pazarına ürünler satmayı hedefleyen projeleri bulunmaktadır.

DEVAMİ
Su kaçağı tespit fiyatları

Su Kaçağı Tespit Fiyatları 2022

Su Kaçağı Tespit Fiyatları

Su kaçağı tespit fiyatları İstanbul genelinde daireler için 250 TL başlıyor. Ev tipine göre su kaçağı fiyatları değişmektedir. Aşağıdaki tabloda güncel su kaçağı fiyatlarına göz atabilirsiniz. İstanbul bölgesinde su kaçağıyla ilgili tüm ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Ev Tipiİşlem SüresiFiyatı
Normal Daire30 DK250 TL
Villa Ev60 DK350 – 700 TL
Dubleks Ev60 DK350 – 700 TL
Fabrika60 DK500 – 1000 TL
su kaçağı tespit fiyatları

Su kaçağı fiyatları evin tipi,işlem süresine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bir diğer başka fiyatı belirleyen unsur ise alan büyüklüğüdür. Su kaçağı için tesisat ustası seçerken maddi ve manevi zarar görmemek için işin ehli bir usta veya kurumsal firmalarla çalışabilirsiniz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

kameralı su kaçağı bulma

Firmamız kameralı bir şekilde su kaçağı tespiti yapmaktadır. Sizde garantili bir şekilde hizmet isterseniz firmamızın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Su kaçağında kırmadan profesyonel bir şekilde kamera ile su kaçağı tespit ediyoruz. Kameralı su kaçağı tespiti yaparken borulara içine yerleştirilen kameralarla su kaçağını tespit ediyoruz ve müdahale ederek ortadan kaldırıyoruz. Su kaçağı tespit dedektörü piyasada 20 bin TL ve 30 bin TL fiyatları arasındadır. Firmamız tespit dedektörü ile su kaçağını tespit ediyoruz.

✅ Hizmet GarantisiKameralı Su Kaçağı Tespiti – 1 Yıl Hizmet Garantisi –

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır ?

Su kaçağı bir çok belirtileri vardır. Aşağıdaki listedeki durumlar yaşıyorsanız evinizde su kaçağı vardır.

 • Yüksek su faturası
 • Musluklarınız kapalı halde iken su sayacının hala dönüyorsa
 • Duvarların kabarması
 • Fayans derzlerinde sararma

Su Kaçağında Bilmeniz Gerekenler

Su kaçağı tespitinde en önemli su borularının ana hatları nereden geçtiğini öğrenmek için geçmişte fayans ve duvarları kırılırdı. Artık kırmadan kameralı su kaçağı tespiti ile su sızıntısına müdahale ediliyor.

Bir diğer sıhhi tesisat fiyatları adlı yazımıza Sıhhi tesisata dair tüm her şeye göz atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evimde su kaçağı var ne yapmalıyım

Evinizde yer alan su kaçağı için profesyonel destek alabilirsiniz. Firmamız kameralı bir şekilde su kaçağını tespit eder ve müdahale ederek çözüme kavuşturur.

DEVAMİ
Sıhhi Tesisat Fiyatları

Sıhhi Tesisat Fiyatları – 2023

2023 Sıhhi Tesisat Fiyatları ne kadar diye soruyorsanız doğru yerdesiniz. Sıhhi Tesisat fiyatları yapılan işe göre değişmektedir. Sabit bir miktarı yoktur.
İstanbul bölgesinde sıhhi tesisat işçilik fiyatları ortalama 500 – 700 TL arasında değişmektedir. Bu ücret lavabo, tuvalet, musluk arıza,tamir,onarımı kapsamaktadır. Bu yazımızda su tesisatı işçilik fiyatları dahil tesisat hakkında ne kadar ödemeniz gerektiğini anlatacağız.

Tesisatçı

2023 Sıhhi Tesisat Fiyatları (Su Tesisat Fiyatları)

Yapılan İşTürFiyat
Tıkalı gider açmaİşçilik250 TL
Lavabo Şifon Montajı Fiyatıİşçilik150 TL
Duşakabin Montajı İşçilik300 TL
Kombi Montajıİşçilik350 TL
Klozet Montajı İşçilik300 TL
Sıva üstü sıhhi su tesisatıİşçilik + Malzeme3250 TL
Sıva altı sıhhi su tesisatıİşçilik + Malzeme2250 TL
Sıva üstü kalorifer tesisatıİşçilik + Malzeme300 TL
Doğal gaz tesisatıİşçilik + Malzeme2000 TL
Su Kaçağı Tespitiİşçilik250 TL
Cihazla Su Kaçağı Tespitiİşçilik300 TL
Kombi Petek Temizliğiİşçilik250 TL
Sıhhi tesisat fiyatları

Yukarıdaki tablo sıhhi tesisat işçilik ve malzeme fiyatlarıdır. Sizde firmamızdan fiyat teklifi almak istiyorsanız web sitemiz üzerinden sağ ve sol alt köşede yer alan Whatsapp ve Telefon butonlarından bize ulaşabilirsiniz.
Su tesisatıyla alakalı aklınıza gelebilecek tüm tesisat sorunlarını çözüyoruz.

İstanbul tesisatçı arayışı içerisindeyseniz firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Su Tesisat Döşeme

Su tesisat döşeme işlemi ciddi ve uzman ekipler tarafından yapılması gereken bir iştir. Temel de 3’e ayrılır Bunlar :

 • İç Tesisat Döşemesi
 • Beslenme Borusu Kurulumu
 • Su sayacının takılması

İç Tesisat Döşemesi :

İç tesisat döşemesi suların geçeceği borular takılır. Planlı bir şekilde tesisat boruları döşenilir.

Beslenme Borusu Kurulumu :

Beslenme borusu suyun kısaca binaya,evlere aktarılmasını sağlar. Ciddi ve iyi ustalıkla yapılması gerekir. Dışarıdan gözükmeyen borularla su hattı kazılarak yapılır.

Su Sayacının Takılması :

Su sayacı temel işlevi şunlardır. Suyun kapatılmasını sağlayan su vanasıyla açıp kapatmasını sağlar.

Su tesisat döşemesi fiyatı için bize ulaşarak sizlere en uygun fiyat teklifini yapıyoruz.

Su Tesisat Malzeme Fiyatları

Su tesisat malzeme fiyatları bir çok etmene göre değişmektedir. Malzemenin kalitesi,markası,malzeme yapımında kullanılan maddeler,özzeliklerine göre fiyatlar değişir.

Su Tesisat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

Su tesisatında kullanılan işçilik,malzeme,işin zorluğuna,işin süresine göre fiyatlar belirlenir.

Kısaca açıklamak olursak :

Ulaşım

İşin Süresi

Malzeme

İşçilik

Su Kaçağı Bulma Fiyatları

Güncel su kaçağı bulma fiyatı 250 TL başlıyor Cihazla su kaçağı bulma fiyatı ise 350 TL Su kaçağını tespit etmek için işin ehli ustalarla tercih edilmelidir. Su kaçağı daireler için standart fiyatlardır. Fakat Villa,Dublex ev,işyerleri için fiyatlar artar. Su kaçağında fiyatları etkileyen unsur ise alan büyüklüğüdür. Bir diğer yazımız olan Su kaçağı tespit fiyatları gönderimizde su kaçağına dair her şey bulabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti

Su Tesisatçısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tek tek ustalarla görüşmeden kurumsal bir firma garantisiyle tüm tesisat işlerinizi yapabileceğinizi biliyor musunuz ? Firmamız su tesisat sorunlarınızı uzman ekibimizle çözüyoruz. Su tesisatçısı seçerken işin ehli ve kaliteli firmalarla anlaşmanız gerekir. İşin ehli olmayan biriyle anlaştığınız zaman hem maddi hem de manevi zarara uğrarsınız.
Ücreti biraz daha yüksek olan ve kaliteli bir iş için fiyatların gözünüzü korkutmasına izin vermeyin. Su tesisatından kullanılan malzemelerin kalitesi de önemlidir. Bu sebeple kullanılan malzemeleri araştırabilirsiniz.

DEVAMİ
Fiyat Teklifi ve Keşif Talebi !Firmamızdan Keşif ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.

Kurumsal firma garantisiyle tadilat hizmetinden yararlanın. Keşif ve Fiyat teklifi almak için tıklayın

Tıkla
1
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
Blog için Bize Ulaşabilirsiniz
Keşif Hattı