Pzt – Cum: 8:30 – 20:00
+905324761058

Blog

Çimstone Tezgah Fiyatları 2023

Çimstone Tezgah Fiyatları 2023 Güncel fiyatlarına web sitemiz üzerinden fiyatlara göz atabilirsiniz. Fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşarak fiyat teklifi ve keşif talebi isteği gönderebilirsiniz.

Çimstone tezgahlar dayanıklı ve kaliteli malzemelerden oluşur. Esasında sağlamlığı kuvars kompoze taşından gelir bu taş dünyada üretilmiş en sert ve sağlam taş olarak bilinir.
Çimstone tezgah modelleri uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Kolay temizlenebilir olması sebebiyle pratik bir kullanım sağlar.

Çimstone Tezgah Fiyatları

Tezgah yapılacak alanın büyüklüğü,tezgahın uzunluğu ve genişliği, kullanılacak malzeme,işçilik gibi fiyatlara göre belirlenir. Ek olarak eviye,lavabo gibi taleplere göre fiyatlar artmaktadır.
Aşağıdaki tabloda güncel çimstone tezgah fiyatlarına göz atabilirsiniz. Fiyatları belirleyen en büyük unsur ise mekanın büyüklüğüdür.

ModeliTezgah Fiyatı
Artemis Çimstone Tezgah3500 TL
Lapaz Çimstone Tezgah2950 TL
Lebedos Çimstone Tezgah2800 TL
Arcadia Çimstone Tezgah2700 TL
Hermes Çimstone Tezgah2900 TL
Fuga Çimstone Tezgah2800 TL
çimstone tezgah fiyatları

Çimstone Tezgah Modelleri

Çimstone tezgahlar farklı tasarım ve farklı renk modelleriyle yer alır. Bu sebeple eşyalarınız ile kolayca kombin yapabilirsiniz. Çimstone tezgahlar TSE ve NSF (Ulusal Bilim Vakfı) belgelerine sahiptir.

Çimstone Tezgahlar Kullanışlı mı?

Çimstone tezgahlar kolay ve pratik bir şekilde temizlenebiliyor. Kuvars özzeliğiyle kimyasal maddelerden etkilenmez ve doğal bir görünüme sahiptir.

DEVAMİ

Toptan Parti Malzemeleri 2023

Toptan Parti Malzemeleri – En uygun Fiyatlar

Toptan Parti Malzemeleri arayışınız mı var tam noktasındasınız Sizlere toptan parti ürünleri,şaka ürünleri, yılbaşı hediyelik ürünleri en uygun fiyata toptan alabileceğiniz bir firma olan BiToptanTicaret.com.tr bahsetmek istiyoruz. BiToptanTicaret ile güvenilir bir şekilde ihtiyacınız olan tüm ürünleri toptan bir şekilde satın alabilirsiniz.
Kalite ve Güveni bir araya buluşturan bu platformda kolayca ürünlerinizi de toptan bir şekilde satışa sunabilirsiniz.

Toptan Parti Malzemeleri
Toptan Parti Maskeleri
Hediyelik EşyaParti Malzemeleri
Oto AksesuarlarToptan Çantalar

BiToptanTicaret ile yüz binlerce ürünleri toptan bir şekilde en uygun fiyata satın alabilirsiniz. BiToptanTicaret şirketi geleceğe ve üretime dahil bir çok proje hedefleri bulunuyor.
Türkiye’de üretilen ürünleri Türk toptan satıcıların Avrupa pazarına ürünler satmayı hedefleyen projeleri bulunmaktadır.

DEVAMİ
Su kaçağı tespit fiyatları

Su Kaçağı Tespit Fiyatları 2022

Su Kaçağı Tespit Fiyatları

Su kaçağı tespit fiyatları İstanbul genelinde daireler için 250 TL başlıyor. Ev tipine göre su kaçağı fiyatları değişmektedir. Aşağıdaki tabloda güncel su kaçağı fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Ev Tipiİşlem SüresiFiyatı
Normal Daire30 DK250 TL
Villa Ev60 DK350 – 700 TL
Dubleks Ev60 DK350 – 700 TL
Fabrika60 DK500 – 1000 TL
su kaçağı tespit fiyatları

Su kaçağı fiyatları evin tipi,işlem süresine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bir diğer başka fiyatı belirleyen unsur ise alan büyüklüğüdür. Su kaçağı için tesisat ustası seçerken maddi ve manevi zarar görmemek için işin ehli bir usta veya kurumsal firmalarla çalışabilirsiniz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

kameralı su kaçağı bulma

Firmamız kameralı bir şekilde su kaçağı tespiti yapmaktadır. Sizde garantili bir şekilde hizmet isterseniz firmamızın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Su kaçağında kırmadan profesyonel bir şekilde kamera ile su kaçağı tespit ediyoruz. Kameralı su kaçağı tespiti yaparken borulara içine yerleştirilen kameralarla su kaçağını tespit ediyoruz ve müdahale ederek ortadan kaldırıyoruz.

✅ Hizmet GarantisiKameralı Su Kaçağı Tespiti – 1 Yıl Hizmet Garantisi –

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır ?

Su kaçağı bir çok belirtileri vardır. Aşağıdaki listedeki durumlar yaşıyorsanız evinizde su kaçağı vardır.

 • Yüksek su faturası
 • Musluklarınız kapalı halde iken su sayacının hala dönüyorsa
 • Duvarların kabarması
 • Fayans derzlerinde sararma

Su Kaçağında Bilmeniz Gerekenler

Su kaçağı tespitinde en önemli su borularının ana hatları nereden geçtiğini öğrenmek için geçmişte fayans ve duvarları kırılırdı. Artık kırmadan kameralı su kaçağı tespiti ile su sızıntısına müdahale ediliyor.

Bir diğer sıhhi tesisat fiyatları adlı yazımıza Sıhhi tesisata dair tüm her şeye göz atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evimde su kaçağı var ne yapmalıyım

Evinizde yer alan su kaçağı için profesyonel destek alabilirsiniz. Firmamız kameralı bir şekilde su kaçağını tespit eder ve müdahale ederek çözüme kavuşturur.

DEVAMİ
Sıhhi Tesisat Fiyatları

Sıhhi Tesisat Fiyatları – 2022

2022 Sıhhi Tesisat Fiyatları ne kadar diye soruyorsanız doğru yerdesiniz. Sıhhi Tesisat fiyatları yapılan işe göre değişmektedir. Sabit bir miktarı yoktur.
İstanbul bölgesinde sıhhi tesisat işçilik fiyatları ortalama 250 – 500 TL arasında değişmektedir. Bu ücret lavabo, tuvalet, musluk arıza,tamir,onarımı kapsamaktadır. Bu yazımızda su tesisatı işçilik fiyatları dahil tesisat hakkında ne kadar ödemeniz gerektiğini anlatacağız.

Tesisatçı

2022 Sıhhi Tesisat Fiyatları

Yapılan İşTürFiyat
Tıkalı gider açmaİşçilik250 TL
Lavabo Şifon Montajı Fiyatıİşçilik150 TL
Duşakabin Montajı İşçilik300 TL
Kombi Montajıİşçilik350 TL
Klozet Montajı İşçilik300 TL
Sıva üstü sıhhi su tesisatıİşçilik + Malzeme3250 TL
Sıva altı sıhhi su tesisatıİşçilik + Malzeme2250 TL
Sıva üstü kalorifer tesisatıİşçilik + Malzeme300 TL
Doğal gaz tesisatıİşçilik + Malzeme2000 TL
Su Kaçağı Tespitiİşçilik250 TL
Cihazla Su Kaçağı Tespitiİşçilik300 TL
Kombi Petek Temizliğiİşçilik250 TL
Sıhhi tesisat fiyatları

Yukarıdaki tablo sıhhi tesisat işçilik ve malzeme fiyatlarıdır. Sizde firmamızdan fiyat teklifi almak istiyorsanız web sitemiz üzerinden sağ ve sol alt köşede yer alan Whatsapp ve Telefon butonlarından bize ulaşabilirsiniz.
Su tesisatıyla alakalı aklınıza gelebilecek tüm tesisat sorunlarını çözüyoruz.

Su Tesisat Malzeme Fiyatları

Su tesisat malzeme fiyatları bir çok etmene göre değişmektedir. Malzemenin kalitesi,markası,malzeme yapımında kullanılan maddeler,özzeliklerine göre fiyatlar değişir.

Su Tesisat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

Su tesisatında kullanılan işçilik,malzeme,işin zorluğuna,işin süresine göre fiyatlar belirlenir.

Kısaca açıklamak olursak :

Ulaşım

İşin Süresi

Malzeme

İşçilik

Su Kaçağı Bulma Fiyatları

Güncel su kaçağı bulma fiyatı 250 TL başlıyor Cihazla su kaçağı bulma fiyatı ise 350 TL Su kaçağını tespit etmek için işin ehli ustalarla tercih edilmelidir. Su kaçağı daireler için standart fiyatlardır. Fakat Villa,Dublex ev,işyerleri için fiyatlar artar. Su kaçağında fiyatları etkileyen unsur ise alan büyüklüğüdür. Bir diğer yazımız olan Su kaçağı tespit fiyatları gönderimizde su kaçağına dair her şey bulabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti

Su Tesisatçısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tek tek ustalarla görüşmeden kurumsal bir firma garantisiyle tüm tesisat işlerinizi yapabileceğinizi biliyor musunuz ? Firmamız su tesisat sorunlarınızı uzman ekibimizle çözüyoruz. Su tesisatçısı seçerken işin ehli ve kaliteli firmalarla anlaşmanız gerekir. İşin ehli olmayan biriyle anlaştığınız zaman hem maddi hem de manevi zarara uğrarsınız.
Ücreti biraz daha yüksek olan ve kaliteli bir iş için fiyatların gözünüzü korkutmasına izin vermeyin. Su tesisatından kullanılan malzemelerin kalitesi de önemlidir. Bu sebeple kullanılan malzemeleri araştırabilirsiniz.

DEVAMİ

Parke Döşeme Ustası 2022

Parke döşeme ustası ihtiyacınız mı var doğru yerdesiniz. Laminant,Lamine,masif dahil tüm parke çeşitlerini evinize,ofisinize parke döşeme hizmeti veriyoruz.
Tüm İstanbul bölgesinde parke döşeme ustası hizmetimizle sizlere parke tamiri,parke cilalama hizmetleride vermekteyiz.

Parke Döşeme Ustası nasıl çalışıyor ?

1 – Bize ulaşarak Parke döşeme ustalarımız evlerinize keşif yapıyor ve parke modelini seçimi, parkenin döşeneceği alan hesaplanır fiyat teklifi veriyoruz.

2 – Parke döşenecek zemin kontrol edilir zeminde engebe var ise şap atılarak düzeltiriz ve zemin pürüzsüz hale getiriz.

3 – Zemin düzeltme işleminden sonra Ses ve ısı yalıtımı saplayan Polietilen parke altına eklenir.

4 – Parkelerin döşenmesi için yön belirlenir. Ayrıca parke döşenmesinde odanızı daha geniş göstermek için parkeler odanın geniş taraf yönüne doğru yerleştirilmelidir.

5 – Parke döşenmesinde tüm kenarlardan yaklaşık 10mm esneme payı bırakılır. Böylece ileride nem sebebiyle parkelerin düzeninin bozulmasını engeller.

6 – Parke ustalarımız işini titizlikle yapar ve teslim eder. Sizde Zazaloni Mimarlık’ın yüzlerce mutlu müşterisinden olmak isterseniz hemen bize ulaşarak keşif talebi gönderebilirsiniz.

Parke döşeme ustası hizmetleri

İstanbul bölgesinde tüm parke işlerinizi titizlikle ekibimizle yapıyoruz. 1.sınıf malzeme 1.sınıf kaliteli işçilik ile hizmetizden faydalanın.

🔵 Neler yapıyoruz :Parke döşeme, Parke tamiri, Parke cilalama temizleme
🔵 Hizmet Garantisi:Tüm Hizmetlerimizde 1 yıl hizmet garantisi!

Parke döşeme fiyatları hakkında bilgi için diğer yazımıza göz atabilirsiniz.

En uygun parke hangisidir

En uygun parke türü Laminat parkedir ve E1 belgesine sahip parkeleri güvenle tercih edebilirsiniz.

DEVAMİ

Cam Balkon Fiyatları ve Modelleri 2023

Cam Balkon modelleri ve fiyatları hakkında bilgiye ihtiyacınız mı var doğru yerdesiniz. 2023 Cam Balkon modellerinde en çok tercih edilen modeller şunlar katlanır cam balkon, sürme cam sistemleri, Isıcamlı cam balkon modelleridir.

Cam balkon fiyatları, modellerine göre fiyatlar değişmektedir. Ve fiyatların belirlenmesindeki en büyük etkenler ise şunlardır ;

 • Metrekare
 • Balkonun uzunluğu ve yükseliği çarpılır ve toplam cam balkon metrekaresi bulunur.
 • Elde edilen hesaplar ile cam balkon metrekare fiyatı ile toplam maliyet hesaplanır.
  Cam balkon modelleri ile her mevsim rahat ve keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Tüm mevsimlere uyumlu kullanabilirsiniz. Cam balkon çeşitleri çok fazla bulunmaktadır balkonunuz için en uygun cam balkon için web sitemizden bize ulaşabilirsiniz.
cam balkon

Cam Balkon Fiyatları – 2023🟢

Cam balkon fiyatları modellere göre değişiklik göstermektedir. Standart cam m2 fiyatı 1450 TL, Standart cam (Renkli) m2 fiyatı 1550 TL, Isıcamlı Cam Balkon m2 fiyatı 2000 TL, Isıcam (Renkli) m2 fiyatı 2200 TL olarak yer alıyor.
Cam balkon seçimlerinizde renk,alan,fire miktarı gibi değişikliklerde fiyatları etkilemektedir. Mağazamızda ekonomik cam balkon fiyatları bulunduğu gibi özel imalat yüksek fiyatlı cam balkon tercih edebilirsiniz.
Cam balkonlarda fiyatları etkileyen bir başka unsur ise moturlu olup motorlu olmadığıdır. En uygun cam balkon modelleri için mağazamızda göz atabilir veya bize ulaşıp size katalog gönderip en uygun fiyatlı cam balkonları alabilirsiniz.

Model AdıM2 Fiyatı
Katlanır Cam Balkon1100 TL
Renkli Katlanabilir Cam Balkon1550 TL
Sürgülü Cam Balkon1550 TL
Renkli Sürgülü Cam Balkon1650 TL
Isıcamlı Balkon Renksiz2000 TL
cam balkon fiyatları

Cam Balkon Modelleri

Bir çok cam balkon modelleri bulunmaktadır. Bunların her biri pratik ve yaşam alanlarınıza konfor ve kolaylık katacak modellerdir. Aşağıdaki resimlerde modellere göz atabilirsiniz.

1 – Katlanır Cam Balkon Modelleri : Genellikle bahçeli evlerde en çok tercih edilir. Yaz ve kış mevsimlerinde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Şık tasarımıyla estetik katar.

2 – Sürgülü Cam Balkon Modelleri : Ev ve işyerlerinin vazgeçilmez cam balkon çeşididir. Katlanır cam balkon modeli gibi Tüm mevsim şartlarına uyumludur. Sürgülü olması sebebiyle kolay bir şekilde açılır kapanır. Camların arasında yer alan fitil sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar.

3 – IsıCamlı Cam Balkon Modelleri : Isıcamlı Cam Balkon Modelleri ile mevsimsel şartlarına uyum sağlar. Ekonomik açıdan ise diğer cam balkonlara göre daha uygundur.

Cam Balkon Sistemleri

 • Katlanır Cam Sistemleri
 • Tambalkon Cam Sistemleri
 • Sürme Cam Balkon Sistemleri
 • Giyotin Cam Sistemleri

Cam Balkon Fiyatı Nasıl Hesaplanır ?

Cam balkon fiyatlarının hesaplaması için alanda yapılacak derinlik,balkonun eni ve balkonun boyu ve yanında üst kısımlarda kapaması yapılacak alanların tespiti gerekir. Eğer ki acil fiyat talebi ihtiyacınız var ise web sitemiz üzerinden
keşif talebi gönderebilirsiniz. Uzman ekibimiz yaşam alanlarınıza en uygun cam balkon modeli ve ölçüler ile yardımcı oluyoruz.

Web sitemiz üzerinden bize ulaşarak hızlı bir şekilde istediğiniz cam balkon modellerine sahip olabilir ve aynı gün montaj sunuyoruz. 1.Sınıf malzeme ile yıllarca sorunsuz olarak kullanılabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

En kaliteli cam balkon hangisidir ?

En kaliteli cam balkon sorusuna verilebilecek cevap özzelikleridir bir cam balkon dışarıdan gelen kirleri önleyen her mevsime uygun yapısı, gürültü engelleyici,ısı yalıtımlı ise kaliteli bir cam balkondur.

Cam balkonlar soğuk geçirir mi

Cam balkonlar yapısı itibariyle ısı cam özzeliğine sahiptir. Bu sebeple dışarıdan gelen soğuğu içeriye almaz.

DEVAMİ
ayazağa tadilat dekorasyon

Ayazağa Tadilat Dekorasyon Hizmeti

Ayazağa tadilat dekorasyon, ihtiyacınız mı var. Profesyonel ekibimiz sizlere Ayazağa ev tadilatı, ofis tadilatı, mutfak ve banyo tadilat dekorasyon hizmeti sunuyoruz.

Ayazağa Tadilat Dekorasyon

Ayazağa tadilat firmaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız tüm hizmetlerinde 2 yıl geçerli iş garantisi sunar. Ayazağa’da evinize tadilat yaptırmak istiyorsunuz fakat fiyat ve iş konusunda endişeleriniz var ise firmamıza ulaşarak ücretsiz keşif talebi iletebilirsiniz. Firmamız evinizi tadilat yapılacak yerleri inceler,ölçer ve sizlere en uygun fiyat teklifi iletiriz.

Ayazağa Ev Tadilatı

Ayazağa ev tadilatı ile evinizi profesyonel çözümler ile evinizi eksikleri,onarımları dahil komple yeniliyoruz. Ev tadilatı hizmetimiz ile evinizin tüm altyapı,dekorasyon,onarım dahil tüm herşeyini yeniliyoruz.

Ayazağa Mutfak Tadilatı

Eski ve eskimiş mutfaklarınız için komple mutfak tadilatı hizmeti sunuyoruz. Mutfak tadilatında elektrik,su,mutfak tezgahı,mutfak dolabı dahil tadilat dekorasyon hizmeti yapıyoruz. Güncel mutfak tadilat fiyatları hakkında bilgi için yazımıza göz atabilirsiniz.

Ayazağa Banyo Tadilatı

Banyolarınızda tüm elektrik su tesisatı,duşakabin,klozet ve banyo dolaplarını komple değiştirip yenisiyle montajlıyoruz. Fayans ve seramik uyguluyoruz. Ve banyonuz için özel banyo dizaynı yapıyoruz.

DEVAMİ
istanbul tadilat firmaları

İstanbul Tadilat Firmaları 2022 (Kurumsal Firma)

İstanbul tadilat firmaları mı arıyorsunuz ? doğru yerdesiniz alanında deneyimli iç mimar ve usta ekibimizle İstanbul’da tadilat dekorasyon hizmeti yapıyoruz.
İstanbul bölgesinde tadilat firmalarına çok fazla bulabilirsiniz. fakat firmamız sizlere kurumsal firma garantisiyle hizmet vermektedir.

İstanbul Tadilat Firmaları

Zazaloni firması olarak yaptığımız tüm işlerde tadilat sözleşmesi yapmaktayız. Böylece hem müşterinin hakları korunur hem de firmamızın hakları korunur. Tadilat sözleşmesinde yapılacak işe dair tüm her şey yazılır. İstanbul tadilat firmaları arasında 2 yıl garanti veren sayılı firmalardanız.

Nasıl Çalışıyoruz ?

1 – Keşif Talebi

Firmamıza ulaşarak keşif talebi ile ekibimizle evlerinizin ölçüsünü ve yapılacak işe dair bilgi ve fiyat teklifi iletiyoruz.

2 – 3D Projelendirme

İç mimarlarımız görsel ve şablonlar ile evinizi konumlandırır. 3D Projelendirme aşaması ile renk,doku, kombinasyon gibi planlar yapılır

3 – Çalışma aşaması

Alanında deneyimli usta ekibimizle çalışmalara başlarız plan plan tüm sürecü yönetir. Ve müşterilerimize bilgi veririz

4 – Teslim aşaması

Yep yeni hayalinizdeki evi sizlere 2 yıl garanti ile teslim ederiz. Zazaloni firması yüzlerce

DEVAMİ
En iyi tadilat firması

2022 En iyi Tadilat Firması

Tadilat firmaları arayışı içerisindeyseniz doğru yerdesiniz. Alanında uzman ekibimizle İstanbul bölgesinde Ev,Daire,Ofis her yere tadilat dekorasyon hizmeti veriyoruz. İstanbul’da çok fazla tadilat firması bulabilirsiniz. Fakat firmamız sizlere kurumsal firma garantisi sağlar. Yaptığımız işte titizlikle tüm süreci yönetiyoruz.

Tadilat Firması Arıyorum ?

İyi bir tadilat firması arıyorsanız çevrenizde tadilat yapan kişilerin referanslarından yararlanabilir veya iyi bir tadilat firması araştırması yapmanız gerekir. İyi bir tadilat firması öncelikle müşteriye güven ve çokça yaptığı işleri önplanda olan bir firma olmalıdır.

Neler Yapıyoruz ?

Evlerinize ve yaşam alanlarınıza uzman ekibimizle detaylı keşif sağlıyoruz.

 • Komple ev tadilatı
 • İnşaat Danışmanlığı
 • Dekorasyon Tasarımları
 • Dekoratif Uygulamalar
 • Alçı,Alçıpan,Sıva,Asma tavan

İstanbul’da tadilat firması hizmetimizi tüm ilçelerine kurulduğumuz günden beri hizmet vermekteyiz. Binlerce referansımızla ZAZALONİ markamızla binlerce proje gerçekleştiriyoruz.

Tadilat Paketlerimiz

DEVAMİ

Beşiktaş İç Mimarlık

Beşiktaş iç mimarlık ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel 3D Tasarım ve İç mimarlık hizmetlerimizle tanışın. Yapılarınıza estetik ve işlevselliğini artırmaya yönelik en uygun tasarımları yapıyoruz.

Beşiktaş iç mimarlık hizmetlerimiz

 • Dekoratif uygulamalar
 • İç mimari tasarım
 • İnşaat ve yapı danışmanlığı
 • Dekorasyon tasarımları
 • Tadilat

Uzman iç mimar ekibimizle proje süreçlerimizde şunları yapıyoruz :

Keşif – Röleve – Yerleşim planı – Konsept – 3D Aşaması

Arz ve talepleriniz doğrultusunda sizleri tüm proje süreci bilgilendiriyoruz. Proje tasarımında mekanla ilgili taslakları sizinle paylaşıyoruz.
Müşterilerimizin renk,doku,malzeme seçimleri gibi isteklerinize yönelik çalışıyoruz. Hayallerinizdeki yaşam alanları artık hayal olarak kalmayacaktır.

Etiler bölgesindeki iç mimari hizmetlerimiz için göz atabilirsiniz.

İç Mimari Tasarımlarımız

DEVAMİ
Fiyat Teklifi ve Keşif Talebi !Firmamızdan Keşif ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.

Kurumsal firma garantisiyle tadilat hizmetinden yararlanın. Keşif ve Fiyat teklifi almak için tıklayın

Tıkla
1
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
Blog için Bize Ulaşabilirsiniz
Keşif Hattı