Pzt – Cum: 8:30 – 20:00
+905324761058

Alçıpan Ustası

Alçıpan Ustası

alçıpan ustası ihtiyacınız mı var ? Tam aradığınız yerdesiniz Zazaloni Mimarlık şirketi olarak Alçıpan ustası tutun Boya Badana ustasından kadar neredeyse tüm ustalar ekibimizde yer alıyor. Kurumsal bir şirket olarak Etiler dahil bir çok bölgede hizmetlerimiz ve projelerimiz bulunmaktadır. Bize ulaşarak anında bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Alçıpan Ustası Fiyatları

İstanbul Alçıpan Ustaları, adresinize gelir ve incelemeler ve keşif yapılır bilgiler alınır ve İstanbul Alçıpan Ustası size yapılacak  işlemleri ve fiyatı söyler.  Dipnot : Şirketimiz olarak Keşif ücreti almıyoruz 

Alçıpan Fiyatları, yapılacak alanın boyutu,malzeme cinsi,işçilik gibi faktörlere göre değişmektedir. Daha detaylı bilgi için Alçıpan fiyatları ve işçilik maliyeti yazımıza göz atabilirsiniz.

Alçıpan Ustası Hizmetlerimiz

Alanında uzman deneyimli alçıpan ustası bulmak artık zor değildir. Alçıpan işleriniz için bizi neden seçmelisiniz. Çünkü biz deneyimli ve profesyonel ustalara sahibiz bu konuda her türlü Alçıpan , bakım , tadilat işlerini yapmaktayız. Villa , Bina , Okul , Hastane , Cephe , Teras , TV Arka Duvar dahil istediğiniz her yere Alçıpan, Boya Badana , Duvar Kağıdı Metal tavan, Mantolama, Alçı Sıva, Desenli Boya , her türlü iş hizmetlerimizdedir.

Etiler bölgesinde tüm ev,inşaat ihtiyaçlarınıza hizmetlerimiz bulunmaktadır bunlar : Nisbetiye alçıpan ustası, Ulus tadilat, ulus boyacı ustası dahil tüm tadilat dekorasyon hizmetlerini Etiler bölgesinde uyguluyoruz

Alçıpan yapılan yerler

  • Asma Tavan
  • Kartonpiyer
  • Bölme Duvar
  • Gergi Tavan
  • Ev Tadilatı
  • Alçıpan Dekorasyon
  • Alçıpan Tamiri

kartonpiyer ustası

İstanbul bölgesinde kartonpiyer ustası ile uygun fiyat ve tecrübeli usta kadromuzla sizlere birbirinden şık kartonpiyer modelleri yapıyoruz. Kartonpiyer alçıpanlar yeni nesil tüm evlerde artık kartonpiyer çalışmaları görmememiz mümkün. Kartonpiyerler uygulandığı yerlere daha dekoratif bir etki bırakır.

stropiyer ustası

Stropiyer kartonpiyer’e göre yapımı daha kolaydır. Ve uzun yıllar boyunca herhangi bir olumsuz sorun yaşamaz. En uygun kullanımı banyolardır, rutubete karşı etkilidir. Siz de etiler stropiyer ustası ihtiyacınız varsa bizlere ulaşabilirsiniz.

Stropiyer İşçilik Fiyatları

2023 yılında stropiyer metrekare işçilik fiyatları 150 – 250 TL arasındadır. Bu fiyatlar stropiyer malzemesinin kalitesine,ustanın deneyimine,ve işin kapsamına göre değişmektedir.

Alçıpan Ustası

Ümraniye Alçıpan ustası Ulus alçıpan ustası
ÜsküdarAlçıpan ustası Levent alçıpan ustası
Asma tavan alçıpan Alçıpan, Asma Tavan, Duvar Kağıtları

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul'un tüm bölgelerine alçıpan hizmeti veriyoruz

Zazaloni Mimarlık olarak tek tek ustalarla görüşmeden sizlere zamandan ve ekonomik bir tasarruf sunuyoruz. Projenizi tek elden profesyonel ekiple tarafından yürütülür.

Tıkla
1
İstanbul içi hizmet için tıklayın
Alçıpan Ustası için Bize Ulaşabilirsiniz
Firmamız İstanbul içi hizmet vermektedir.
Keşif Hattı