Pzt – Cum: 8:30 – 20:00
+905324761058

Nisbetiye Alçıpan Ustası

Nisbetiye Alçıpan Ustası mı arıyorsunuz? işte tam noktasındasınız Etiler bölgesinde yıllardır Alçıpan hizmeti veren firmamız alanında deneyimli alçıpan ustalarımızla sizlere asma tavan, kartonpiyer, stropiyer, gergi duvar, duvar kaplamaları hizmetlerini Etiler Nisbetiye bölgesinde vermektedir.

Nisbetiye bölgesinde tüm ihtiyaçlarınızı yapıyor Nisbetiye Tadilat, Nisbetiye boya badana, Nisbetiye montaj ustası dahil tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler uyguluyoruz.

Nisbetiye Alçıpan Ustası Hizmetleri

Nisbetiye’de Ev,Ofis,Daire,Mağaza yaşanılacak her yere Nisbetiye Alçıpan Ustası hizmeti vermekteyiz. Hemen telefon numaralarımızdan bize ulaşarak ustalarımız sizlerin tüm sorularına cevap veriyor ve sizlere ücretsiz keşif hizmetimizle alçıpan yapılacak yere geliyoruz. Nisbetiye alçıpan ustası sizlere en uygun çözümler ve en uygun fiyat ile alçıpan hizmeti veriyoruz. Nisbetiye alçıpan ustası sizlerin beğendiği alçıpan tasarımları için en şık ve güzel tasarımları sizlere yapıyoruz.

Etiler’de Nisbetiye bölgesinde en çok tercih edilen firmalar arasındayız. Bunun sebebi Etiler’de akla gelen ilk Tadilat, Dekorasyon firması olmamızdandır.

Nisbetiye alçıpan ustası

Nisbetiye stropiyer ustası

Stropiyer kartonpiyer’e göre ygulanış olarak daha kolaydır. Ve uzun yıllar boyunca herhangi bir olumsuz sorun yaşamaz. En uygun kullanımı banyolardır, rutubete karşı etkilidir. Siz de Nisbetiye stropiyer ustası ihtiyacınız varsa bizlere ulaşabilirsiniz.

Nisbetiye kartonpiyer ustası

Nisbetiye kartonpiyer ustası ile ekonomik fiyat ve deneyimli usta ekibiyle sizlere birbirinden güzel kartonpiyer modelleri yapıyoruz. Kartonpiyerler Yeni nesil tüm evlerde artık kartonpiyer çalışmaları görmememiz mümkün. Kartonpiyerler uygulandığı yerlere daha dekoratif ve şık bir etki bırakır. Ayrıca çokça dayanaklıdır

Alçıpan çeşitleri nelerdir?Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ile sizlere şık ve güzel alçıpan çeşitlerimizi yapıyoruz

  • Suya dayanaklı Alçıpan
  • Yangına dayanaklı alçıpan
  • Ses yalıtımlı alçıpan
  • Isı yalıtımlı alçıpan
  • darbeye dayanaklı alçıpan bütün alçıpan çeşitlerini yapıyoruz.

Alçıpan yaparken dikkat edilmesi gerekenler?

Alçıpan işlemi tecrübe ve deneyim gerektiren bir iştir. Ve sizlere deneyimlerimizle alçıpan yaparken dikkat edilmesi gereken faktörlerden bahsedeceğiz.

  • Malzeme seçimi çok önemlidir kaliteli ve sağlık şartlarına uygun malzeme kullanılmalıdır.
  • Alçıpan seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli faktör yalıtımlı olmasıdır.
  • Alçıpan malzemeleri hijyenik ve nem geçirmemelidir.

Sıkça Sorulan SorularSSS

Alçıpan bir ev,ofis için gerekliliktir alçıpan avantajları ise şunlardır : Alçıpan ile Ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlayabilirsiniz. PHI değeri dolayı bakteri üremesini engeller, Yangın gibi olumsuzlara karşı dayanaklıdır. Ortamdaki nemi dengeler.

Alçıpan hizmetlerimizde her zaman müşterilerimize her konu hakkında yardımcı olmaya çalışıyoruz alçıpan hakkında herhangi bir sorununuz varsa İletişim bölümünden bizlere mesaj bırakarak veya bize telefon numaralarımızdan ulaşarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Diğer yazılarımız

Elektrik Tesisat Fiyatları 2023

Yaşam alanlarınıza elektrik tesisatı yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 2023 yılı itibariyle elektrik tesisat fiyatları evin boyutuna,evin kat sayısına,malzeme kalitesi gibi unsurlara göre fiyatlar değişmektedir. Aşağıdaki tabloda güncel olarak 100 metrekare bir evin ortalama elektrik tesisat malzeme fiyatları yer almaktadır. Yapılan…

Alçıpan Fiyatları ve İşçilik Maliyeti 2023

Alçıpan fiyatları ve güncel işçilik maliyeti hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Güncel alçıpan fiyatlarını aşağıdaki listede yer almaktadır. Alçıpan İsmi Kalınlık Birim Fiyat Yeşil Alçıpan Levha (1,20 m x 2,50 m) 12,5mm 1 plaka 205 TL Beyaz Alçıpan Levha…

Tabela Fiyatları 2023

2023 yılı itibariyle tabela fiyatları ortalama 1000 TL ve 5.000 TL arasındadır. Tabela fiyatlarında kullanılan malzeme,modeli,zemin ölçüsü gibi etkenlere göre fiyat değişmektedir. Ayrıca ışıklı veya ışıksız olması da bir başka fiyatı etkileyen unsurdur. Aşağıdaki tabloda yer alan güncel tabela model…

Fiyat Teklifi ve Keşif Talebi !Firmamızdan Keşif ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.

Kurumsal firma garantisiyle tadilat hizmetinden yararlanın. Keşif ve Fiyat teklifi almak için tıklayın

Tıkla
1
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
Nisbetiye Alçıpan Ustası için Bize Ulaşabilirsiniz
Keşif Hattı