Ev boyama fiyatları ne kadar, daire boyatma fiyatları hakkında en güncel bilgileri bu yazımızda sizlere anlatacağız. Boya badana fiyatları şunlara göre belirlenir.Malzeme kalitesi,işçilik, evin durumu(eşyalı,eşyasız), ve yapılacak alana göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Çok fazla ucuza boya badana ustası bulabilirsiniz. Fakat boya badana hizmetinde kalite farkı çok önemlidir. Evinizi ucuz, diye riske atabilirsiniz. Bu tür durumlar yaşamamak için firmamız sizlere firma garantisi ve keşif hizmetleri vermektedir. Tüm boyama hizmetlerimizde 1.sınıf kalite ve 1.sınıf malzeme kullanıyoruz.

Bunu Biliyor musunuz ?

Evinize boya badana hizmeti ile evinize en uygun bütçe ile daha göz alıcı bir hale dönüştürebilirsiniz. Örneğin yeni bir mutfak dolabı yaptırmak size daha fazla bütçe gerektirirken mutfak dolaplarınızı boyama hizmeti daha uyguna sağlayabilirsiniz.

Ev Boyama Fiyatları 2024

Evin Durumu(Boş,Eşyalı)Fiyat
Boş 1+1 Daire8.000 TL
Boş 2+1 Daire 10.000 TL
Boş 3+1 Daire13.500 TL
Boş 4+1 Daire15.000 TL
Ev boyama fiyatları 2022

Yukarıdaki tablo İşçilik ve malzeme olarak hesaplanmıştır. Fiyatlar ise istanbul ev boyama fiyatları ortalamasına göre baz alınmıştır. Fiyatlar bölgeden bölgeye,malzeme ve bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Bir diğer fiyatı etkileyen faktör ise evin boş ve eşyalı olup olmadığıdır. Eşyaları evlerde fiyat daha da artmaktadır. Doğru fiyat için keşif talebi ile sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Firmamız boya hizmetlerinde parke boyama, duvar çıtalama dahil bir çok boya hizmetini sağlıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize websitemizden ulaşabilirsiniz.

Fiyatlarımız 2024 Şubat ayına göre baz alınmıştır mevcut ekonomik koşulardan dolayı malaasef malzeme ve işçilik fiyatları değişmektedir.

Ev Boyama Fiyat Hesaplama Botu

Bu fiyat hesaplama botu ile evinizin boyama fiyatı hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Basit ve kullanıcı dostu arayüzü ile sizlere hemen evinizin ne kadar malzeme ve işçilik dahil ücret ortalamasını çıkarmaktadır.

Ev Boyama Fiyat Hesaplama Botu

Ev Boyama Fiyat Hesaplama Botu

Ev boyama işçilik fiyatları

Ev boyama işçilik fiyatları boya yapılacak alana ve diğer işlere göre fiyat belirlenir. Ortalama ev boyama işçilik fiyatları aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz.

1+1 (50m2)5.500 TL
2+1 (75m2)7.000 TL
3+1 (100m2)10,000 TL
4+1 (125m2)13,500 TL
Ev boyama işçilik fiyatları

Güncel Boya Badana Çalışmalarımız

Bize ulaşarak sizlere Keşif hizmeti sağlıyoruz. Boya yapılacak alan incelenir sizlere iş hakkında bilgi veriyoruz. İşimize başlarken ilk olarak eşyalar var ise eşyalar naylonla örtülenir. Süpürgelikler bantlanır. Ve Tavan ve duvarlara 2 kat boya sürer çalışmalarımıza başlar ve teslim ederiz. Ev boyama hizmetlerimiz sadece İstanbul bölgesi için geçerlidir.

Ev boyama modelleri hakkında fikir edinmek istiyorsanız sizlere 16 adet muhteşem ev boyama modellerimize göz atmanızı isteriz. Ev boyama modellerimizde duvar çıtalama,mobilya boyama dahil tüm boyama çeşitlerini modellerde kullanmaktayız.

Ev Boyama Fiyatları Etkileyen Faktörler

Ev boyama fiyatları, Evin büyüklüğü ve fazladan tamir işleri fiyatları etkilemektedir. Doğru fiyat için hemen Whatsapp butonu üzerinden keşif talebi gönderebilirsiniz.

  • Malzeme kalitesi
  • Boya yapılacak alan durumu(büyüklüğü vs)
  • Evin durumu (eşyalı,eşyasız)
  • Malzeme kalitesi,İşçilik

Ev Boyama Hizmetleri

Boya badana hizmetlerimizin yanı sıra diğer ev boyama hizmetlerimiz aşağıdaki listede yer alıyor.

  • Ev,daire boyama
  • Oda boyama
  • Duvar Çıtalama
  • Parke Boyama
  • Mobilya Boyama

İstanbul Boyacı Ustası

İstanbul’da çok fazla boyacı ustası bulabilirsiniz. Fakat bizi diğerlerinden ayıran işimize firma garantisi ve müşteri memnuniyeti sunuyoruz. Evinizi boyatırken boya yapılacak alana naylon örtü örteriz. Süpürgelikleri bantlarız tavana 2 kat boya çekilir. Titizlikle tüm alan ustalarımızca boya uygulanır.

Duvar Çıtalama Hizmeti

Duvar çıtalama ile evinizi kolayca şık ve kaliteli gösterebilirsiniz. Çıtalama işleminde herhangi bir odaya muhteşem dekoratif uygulamalar yapabilirsiniz.

Mobilya Boyama

Mobilya boyama ile evinize ekonomik fiyatlar ile daha şık ve ferrah gösterebileceğinizi biliyor musunuz. Eskiyen mutfak dolaplarınızı,mutfak tezgahınızı boyayarak daha yeni ve güzel bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ev boyama fiyatları ne kadar ?

Boyama fiyatları evin durumuna,tipine,m2 ve kaç oda boya yapılacak gibi sorulara yanıt vererek bizden ücretsiz keşif hizmeti alarak sizlere en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Evimi boyatmak istiyorum

Evinizi boyatmak istiyorsanız web sitemiz üzerinden bize ulaşarak evinize keşif yapıyoruz. Sizlere 1.sınıf malzeme 1.sınıf kalite ile evinizi boyuyoruz.