Ev boyama fiyatları ne kadar, daire boyatma fiyatları hakkında en güncel bilgileri bu yazımızda sizlere anlatacağız. Boya badana fiyatları şunlara göre belirlenir.Malzeme kalitesi,işçilik, evin durumu(eşyalı,eşyasız), ve yapılacak alana göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Çok fazla ucuza boya badana ustası bulabilirsiniz. Fakat boya badana hizmetinde kalite farkı çok önemlidir. Evinizi ucuz, diye riske atabilirsiniz. Bu tür durumlar yaşamamak için firmamız sizlere firma garantisi ve ücretsiz keşif hizmetleri vermektedir. Tüm boyama hizmetlerimizde 1.sınıf kalite ve 1.sınıf malzeme kullanıyoruz.

Bunu Biliyor musunuz ?

Evinize boya badana hizmeti ile evinize en uygun bütçe ile daha göz alıcı bir hale dönüştürebilirsiniz. Örneğin yeni bir mutfak dolabı yaptırmak size daha fazla bütçe gerektirirken mutfak dolaplarınızı boyama hizmeti daha uyguna sağlayabilirsiniz.

Ev Boyama Fiyatları 2022

Evin Durumu(Boş,Eşyalı)Fiyat
Boş 1+1 Daire1700 TL
Boş 2+1 Daire 2500 TL
Boş 3+1 Daire3250 TL
Ev boyama fiyatları 2022

Yukarıdaki tablo İşçilik ve malzeme olarak hesaplanmıştır. Fiyatlar ise istanbul ev boyama fiyatları ortalamasına göre baz alınmıştır. Fiyatlar hemen hemen ülke genelinde aynı sayılır. Doğru fiyat için keşif talebi ile sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Firmamız boya hizmetlerinde parke boyama, duvar çıtalama dahil bir çok boya hizmetini sağlıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize websitemizden ulaşabilirsiniz.

Ev boyama işçilik fiyatları

Ev boyama işçilik fiyatları boya yapılacak alana ve diğer işlere göre fiyat belirlenir. Ortalama ev boyama işçilik fiyatları aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz.

1+1 (50m2)1.000 TL
2+1 (75m2)1650 TL
3+1 (100m2)2,200 TL
4+1 (125m2)2,500 TL
Ev boyama işçilik fiyatları

Güncel Boya Badana Çalışmalarımız

Bize ulaşarak sizlere Ücretsiz Keşif hizmeti sağlıyoruz. Boya yapılacak alan incelenir sizlere iş hakkında bilgi veriyoruz. İşimize başlarken ilk olarak eşyalar var ise eşyalar naylonla örtülenir. Süpürgelikler bantlanır. Ve Tavan ve duvarlara 2 kat boya sürer çalışmalarımıza başlar ve teslim ederiz.

Ev Boyama Fiyatları Etkileyen Faktörler

Ev boyama fiyatları, Evin büyüklüğü ve fazladan tamir işleri fiyatları etkilemektedir. Doğru fiyat için hemen Whatsapp butonu üzerinden keşif talebi gönderebilirsiniz.

  • Malzeme kalitesi
  • Boya yapılacak alan durumu(büyüklüğü vs)
  • Evin durumu

Ev Boyama Hizmetleri

Boya badana hizmetlerimizin yanı sıra diğer ev boyama hizmetlerimiz aşağıdaki listede yer alıyor.

  • Ev,daire boyama
  • Duvar Çıtalama
  • Parke Boyama
  • Mobilya Boyama

Sıkça Sorulan Sorular

Ev boyama fiyatları ne kadar ?

Boyama fiyatları evin durumuna,tipine,m2 ve kaç oda boya yapılacak gibi sorulara yanıt vererek bizden ücretsiz keşif hizmeti alarak sizlere en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Evimi boyatmak istiyorum

Evinizi boyatmak istiyorsanız web sitemiz üzerinden bize ulaşarak evinize keşif yapıyoruz. Sizlere 1.sınıf malzeme 1.sınıf kalite ile evinizi boyuyoruz.