Komple Mutfak Tadilat Fiyatları

Komple Mutfak Tadilat Fiyatları 2024 , ne kadar diye soruyorsanız doğru yerdesiniz. Komple Mutfak tadilatında sabit bir fiyat yoktur. Fiyat bir çok faktörlere göre belirlenir. Mutfak tadilat fiyatları için firmamızdan keşif hizmeti alarak en hızlı fiyat teklifini alabilirsiniz.

Mutfak ev hanımlarının sıkça kullandığı bir yerdir. Mutfağınızı daha kullanışlı hale getirmek ve vakit geçirmekten konfor duyacağınız bir yer haline getiriyoruz.

2024 yılı itibariyle mutfak tadilatı 100.000 TL ve 150.000 TL arasındadır. Yapılan işe,malzemeye göre fiyatlar daha da artmaktadır. Aşağıdaki tabloda standart bir mutfak tadilatı fiyatları yer almaktadır.

Yapılacak UygulamaFiyat Ortalaması(
Yıkım,Kırım Söküm İşleri5.000 TL
Elektrik ve Su Tesisatı18.000 TL
Fayans Döşeme (30m2) & Granitlerin döşenmesi(Granit yapıştırcıları,derz dolguları)17.000 TL
Alçıpan Asma Tavan, Boya Badana15.000 TL
1.sınıf Özel Akrilik kapaklı soft menteşeli Mutfak Dolabı (Montaj Dahil) + Diğer mobilya montajları(batarya,çekmece kızak,kulplar)48.000 TL
TOPLAM103.000 TL

Bu sıralanan komple mutfak tadilat içindir. İsteğe bağlı olarak kısmi tadilat fiyat teklifi veya ücretsiz keşif için web sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız tüm tadilat hizmetlerini projelendirir. Sizlere yol haritasını çizerek ekibimizle çalışmalara başlarız. Mutfak tadilatı öncesi mevcut mutfak dolaplarını ve tezgahı sökülür ve yeni mutfak projesine göre çalışmalarımıza başlar ve ve yep yeni mutfak teslim ederiz.

Önceki yazımızda 2024 ev tadilat fiyatları hakkında makalemiz bulunmaktadır. İlginizi çekebilir

Yaptığımız Çalışmalar

Firmamızın yaptığı mutfak tadilatı çalışmalarına göz atabilirsiniz. Şık ve daha kullanışlı bir mutfağa sahip olmak istiyorsanız firmamızdan görüşme yaparak öneri ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

ortaköy mutfak tadilat öncesi
ortaköy mutfak tadilatı
mutfak tadilatı
levazım mutfak tadilatı
mutfak tadilatı öncesi
mutfak tadilatı öncesi
mutfak tadilatı sonrası
mutfak tadilatı sonrası

Komple Mutfak Tadilat Neler Yapılıyor :

  • Tadilat yapılacak mutfak metrekaresi
  • Malzeme seçimi, malzeme sınıfı
  • İşçilik
  • Fayans ve seramik uygulaması
  • Altyapı yenilenmesi (Elektrik,Su)
  • Mutfak montajlaması (Dolap,tezgah)

Mutfak Tadilatı Hakkında Püf Bilgiler ⭐

Evinize mutfak tadilatı yapmadan önce tüm mutfak ihtiyaçlarınızı hizmet alacağınız firma ile şeffaf bir şekilde paylaşınız. Bu ihtiyaç listesinde mutfağınızın eksikleri,eklemek istediğiniz detayları not alarak ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz. Mutfak tadilatında bütçeniz çok önemlidir. Fakat kısıtlı bütçeniz ile mutfağınızı yenileyebilirsiniz. Eskimiş mutfak dolaplarınızı veya mutfak tezgahını boyayarak çok şık ve estetik bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Mutfak Dolabı Seçimi

Mutfak dolabı seçerken dayanıklı ve ekonomik malzemelerin seçimi size bütçe tasaruffu sağlar. Dolapların iç tasarımı fonksiyonel tercih edebilirsiniz. Dolabın tasarımı diğer mutfak eşyaları ile uyumlu ve şık olmalıdır.

Mutfak Tadilat Fiyat Hesaplama

Mutfak fiyat hesaplama, için örneğin 30m2 mutfağa sahipsiniz. Mutfağınıza fayans uygulatmak istiyorsunuz. Fayans m2 fiyatı 110 TL Hesaplama ise şöyle 30×110 = 3,300 TL Mutfak Fayans fiyatı bulabilirsiniz. Aynı şekil bir çok tadilat fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

Mutfak tadilatı kaç gün sürer ?

Mutfak tadilatında kaç gün süreceği mutfak büyüklüğü,ve yapılacak işe göre değişir. Mutfaklarda altyapı yenileme(tesisat) diğer işlere göre biraz daha uzun sürer. Mutfak tadilatı genelde 15 – 30 gün arası sürer.