Mutfak dolabı fiyatları, 2022 güncel fiyatlarına firmamız üzerinden göz atabilirsiniz. Mutfak dolap fiyatları, kullanılan malzemeye, ölçüsüne(metraj) göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Mutfak Dolap fiyatlarının en yüksekten en düşüğe sıralarsak Lake,Akrilik,Membran,HighGloss,Melamin olarak sıralanır.

Her bütçeye uygun mutfak dolapları için firmamızdan keşif talebi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Aşağıdaki tabloda güncel fiyatlara göz atabilirsiniz.

Firmamız tüm mutfak dolap modellerini kendi imalatımız ile üretiyoruz. Ayrıca diğer yazımız olan Komple Mutfak tadilat fiyatları ile hakkında bilgi almak için yazımıza göz atabilirsiniz.

Mutfak Dolap Model AdıMetretül Fiyatı
Suntalam Mutfak Dolabı2250 TL
High Gloss Mutfak Dolabı2750 TL
Membran Mutfak Dolabı3000 TL
Lake Kapaklı Mutfak Dolabı3500 TL
Akrilik Kapaklı Mutfak Dolabı3500 TL
Mutfak Dolap Fiyatları 2022

Mutfak Dolap Çalışmalarımız

Mutfak dolabı çalışmalarımız her bütçeye uygun müşterilerimize yaptırılmıştır. Yaşam alanlarınıza en uygun mutfak dolabınızı özel imalat olarak tasarlıyoruz.

Mutfak Dolabı Fiyatları Hesaplama

Mutfak Dolabı Fiyatları Hesaplama malzeme ve işçilik baz alınır. Mutfak metrajınız küçük ise işçilik ve malzeme fiyatları artar. Mutfak metrajı yüksek ise daha uygun oluyor. Mutfak dolap maliyeti hesaplamak için uzunluk ve yükseklik gibi bilgileri bize whatsapp bölümünde yazarak size doğru fiyatlandırma iletelim. Mutfak dolap hesaplaması ise şöyle yapılır Mutfağınızın üst dolapları uzunluğu ölçülür. Alt dolap uzunlukları ölçülür ve dikkat etmeniz gereken bir diğer şey bulaşık makinesi,fırın ve buzdolabı ölçülerde dahil etmeyin bu ölçüleri bize ulaşarak gönderin ve size en uygun fiyat teklifini verelim.

Mutfak Dolap Modelleri Fiyatları

Akrilik Mutfak Dolapları

Akrilik mutfak dolapları, en uzun kullanılan mutfak dolaplarıdır. Akrilik dolaplar mat renk tonlarına sahiptir. Akrilik kapaklar ise popüler mutfak kapaklarıdır. Akrilik mutfak dolapları su geçirmez, sararma yapmaz, ve dayanaklıdır.
Akrilik mutfak dolapları, diğer mutfak dolaplarına göre nispeten daha pahalıdır.

High Gloss Mutfak Dolap

High Gloss mutfak dolapları mutfağınıza parlaklık ve renk katar. High Gloss mutfak dolapları fiyatı Melamin dolaplara göre biraz daha pahalıdır. High Gloss bir çok farklı desen ve modelleri bulunmaktadır.
High Gloss mutfak dolapları, dayanaklı ve su geçirmez özzeliklere sahiptir.

Suntalam Mutfak Dolapları

Ekonomik ve fiyatına göre en uygun mutfak dolabıdır. Rendelenmiş ağaç tozunun tutkal ve kimyasallarla plaka haline oluşan malzemeye “sunta” denir. “Lam” eki ise bu malzemenin lamine işleminden elde edilir.
Melamin Mutfak Dolapları

Melamin mutfak dolapları, mutfaklarda en çok kullanılan ve tercih edilen mutfak dolaplarıdır. Melamin mutfak dolapları fiyatları ise diğer dolap modellerine göre ekonomiktir.

Lake Mutfak Dolapları

Yüzeyine lake boyası yapılan mutfak dolabıdır. Lake ve Akrilik Mutfak dolap fiyatları diğer mutfak dolaplarına göre pahalıdır. Lake mutfak dolabı, tüm renklerde ve desenlere sahip olur. Şık görünüşü ve uzun ömürlü olması sebebiyle kaliteli lake mutfak dolabı olarak adlandırılır.

Mutfak Dolabı Seçerken Dikkat Edilecekler

  • Ölçü
  • Dolap Seçimi
  • Bütçe
  • Tasarım

Mutfak dolabı seçerken ilk dikkat etmeniz gereken şey ölçülerdir. Bir diğer başka şey ise dolap seçimidir bütçenize en uygun mutfak dolapları dayanıklı ve ekonomik olmalıdır. Dış tasarımı çekici ve mutfaktaki eşyalar ile uyumlu olmalıdır. Mutfak dolaplarında hangi malzemeden yapıldığı önemlidir. Yapacağınız yanlış bir seçim bütçenizi zorlar.

Sıkça Sorulan Sorular

En kaliteli ve uzun ömürlü Mutfak dolap modeli hangisidir

Lake ve Akrilik kapaklı dolap modelleri, diğer mutfak dolaplarına göre kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir.

Mutfağıma hangi mutfak dolabı almalıyım?

Mutfağınız için mutfak dolabı almakta kararsız iseniz Firmamız’dan keşif istiyerek uzman ekibimiz ile sizlere en uygun mutfak dolabını bulalım.