İşyeri ve ofis tadilatı hizmetimizle çalışma mekanlarınıza konfor ve kalite katıyoruz. Uzman ekibimizle işyeri,ofis,dükkan, büro dahil tüm çalışma yerlerine tadilat dekorasyon hizmeti sunuyoruz. İstanbul işyeri tadilatı ile hızlıca firmamızdan keşif talebi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

✅Firma Adı : Zazaloni Mimarlık Dekorasyon Hizmetleri✅Hizmetlerimiz : İşyeri Tadilatı,Ofis Tadilatı, Ev Tadilatı
✅Neler Sağlıyoruz : Kurumsal firma garantisi & Ücretsiz Keşif✅İç mimar ve Uzman Ekibimizle Tadilat Dekorasyon Hizmeti
İşyeri Tadilatı

İşyeri ve Ofis tadilatı ile çalışma mekanlarınıza en uygun tadilat ve dekorasyon hizmeti sağlıyoruz. Firmamız tüm süreci profesyonel ekibimizle yönetiyoruz.

İstanbul içi keşif yapıyoruz hizmetimizle işyerlerinize ekibimizle gelip ölçü ve fiyat teklifi veriyoruz. Önceki yazımız olan tadilat fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İşyeri tadilatında neler yapıyoruz :

  • Alçıpan,Alçı,Sıva işleri
  • Su ve elektrik tesisatı yenilenmesi
  • Aydınlatma sistemleri
  • Komple banyo tadilatı
  • İşyeri kimliğine uygun dekorasyon

Firmamız 2 tür tadilat paketi bulunmaktadır. Bunlar; ekonomik ve Ultra lüks tadilat paketleridir bu paketler sizlerin tüm ihtiyaçlarınıza yöneliktir. Ekonomik paket içeriğinde anlaşmalı kaliteli markalar ve tüm tadilat işleri ultra lüks tadilat paketi ise 3D Projelendirme, Özel Tasarımlar dahil en uygun ve en estetik çalışmalar yapılır.

Ofis Tadilatı

Ofis ve çalışma ortamlarınıza motivasyon katacak tadilat dekorasyon hizmetimizden hemen keşif talebi için bize ulaşarak sizlere fiyat teklifi verelim.
İç mimar ve ustalarımızla ve yüzlerce müşteri referanslarımızla sizlere kurumsal firma garantisiyle tadilat dekorasyon hizmeti sunuyoruz.

Zazaloni Mimarlık şirketi olarak işyerleri ve ofisleriniz için A’dan Z’ye tadilat dekorasyon hizmeti vermekteyiz. Firmamız yüzlerce referansımızla beraber 1 yıl tadilat dekorasyon işlerimizde garantide sunmaktayız.

Yaptığımız Çalışmalar