2022 ev tadilat fiyatları ne kadar ? yazımızda güncel ev tadilat fiyatları, tadilat fiyatları hakkında göz atacağız. Firmamız İstanbul merkezli bir tadilat firmasıdır. Bu sebeple İstanbul tadilat fiyatları olarak değerlendireceğiz.

2022 Ev Tadilat Fiyatları artan ekonomik sorunlar neticesiyle bir önceki yıllara göre fiyatlar sık sık değişiklik göstermektedir. Doğru fiyat teklifi almak için Firmamız’ın sizlere sunduğu Ücretsiz keşif hizmetiyle İstanbul’un tüm bölgelerinde tadilat dekorasyon hizmeti sunuyoruz.

2022 Ev Tadilat Fiyatları

Uygulama Ortalama Fiyat
Yıkım moloz işleri yapılır(Mevcut değiştirilecek seramik ve fayans söküm kırım işleri)10.000
Parke ve fayans döşeme9.900 TL
Su Tesisatı, Elektrik Tesisatı, Kalorifer Tesisatı,Sıhhi Tesisat30.000 TL
Alçı(kartonpiyer,stropyer,sıva) Boya, Malzeme işçilik dahil 25.000 TL
TOPLAM : 74,000 TL
ev tadilat fiyatları

Yukarıdaki tablo ev tadilat fiyatlarının ortalaması olarak alınmıştır. Fiyatlar malzeme,işçilik,nakliyat gibi durumlara göre değişiklik gösterir.

Fiyat Komple Tadilat Ortalaması olarak yazılmıştır. Evinizin bir bölümü için kısmi tadilat yaptırmak istiyorsanız bize ulaşarak ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ev Tadilatı Projelerimiz

mutfak tadilatı öncesi
mutfak tadilatı öncesi
mutfak tadilatı sonrası
mutfak tadilatı sonrası
gayrettepe mutfak tadilatı
Tadilat çalışmaları

Ev tadilat fiyatlarının sabit bir miktarı yoktur. Ve bir çok faktörlere göre güncel tadilat fiyatları belirlenir bunlar :

  • Tadilat yapılacak alan (komple tadilat,kısmi tadilat)
  • Hangi odalarda tadilat yapılacak
  • Hangi tadilat işleri yapılacak (boya,alçı,parke döşeme..)
  • Evin durumu
  • Tadilat bütceniz

Komple ev tadilatı fiyatları malzemeler, işçilik, montaj, nakliye göre maliyet belirlenir. Diğer yazımız olan banyo tadilat fiyatları 2022 hakkında bilgiler için yazımıza göz atabilirsiniz.

Ev tadilatında malzemeleri siz seçerek işçilik ile evinizin tüm her yerlerine en uygun fiyat ile hizmet veriyoruz. Firmamız ev tadilatında iş garantisi ve yapılacak tüm işler A’dan Z’ye yazılı bir şekilde sözleşme yapıyoruz.

İstanbul Ev Tadilat Fiyatları

İstanbul’un tüm bölgelerinde en uygun ev tadilat fiyatları sunuyoruz. Son yıllarda ülkemizde artan zam oranları nedeniyle bu durum hem müşteriyi ve hemde hizmet vereni olumsuz etkilemektedir. Firmamız tüm hizmetlerinde kaliteli malzeme ve alanında deneyimli ustalar ve iç mimarlar ile sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Sizde bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif hizmetini kullanarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ev tadilat masraf hesaplama

Ev tadilat masraf hesaplama nasıl yapılır ? diye sorarsanız bu yazımızda sizlere açıklıyoruz. Örneğin 110 metrekare bir eviniz var ve evinizin 30 m2 salonuna parke döşeme uygulatacaksınız.
Parke’nin m2 ise 110TL ve 30×110 = 3,300 TL salon parke fiyatı tutar. Aynı şekil odalarda 45m2 diyelim, parke’nin m2 = 110TL olduğuna göre 45×110 = 4,950 TL tutar. Bu hesaplama aynı şekil seramik döşeme, fayans döşeme gibi bir çok tadilat fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular :

Hangi tür firmalarla anlaşmalıyım ?

Firma seçimi çok önemlidir. Anlaşacağınız firmanın referanslarına ve marka kimliğini araştırmanız önemlidir. Ayrıca çevrenizde tadilat yaptıran yakın kişilere sorarak firma seçimi yapabilirsiniz.

2+1 Ev Tadilat Fiyatı ne kadar ?

Bunun için kesin fiyat söylenemez fakat. 2+1 60 70 m2 Bir evin ortalama komple tadilat fiyatı 75 Bin TL başlıyor. En uygun fiyat teklifi almak için lütfen firmamıza ulaşarak ücretsiz keşif özzeliğinden yararlanabilirsiniz.