Parke döşeme yaptırmak isteyenler sıkça merak ettiği soru olan güncel parke döşeme fiyatları için sizlere bilgi vermeye çalışacağız.
Ortalama parke metrekare fiyatları 110 – 250 TL fiyatları arasındadır.

Güncel Parke döşeme fiyatları şunlara göre belirlenir; parkenin markası,parkenin türüne,yapılacak alanın metrekaresi,kalınlığına göre fiyatlar az ya da çok değişebilir.

Parke Döşeme Fiyatları

MetrekareOrtalama İşçilik Fiyatıİşçilik Malzeme Dahil Fiyat
10 M2 ile 30M2 arası yer20 TL125
30 M2 ile 150 M2 arası yer 15 TL160
150 M2 üzeri yer10 TL180 ve üzeri
Parke döşeme fiyatları

Yukarıdaki tablo fiyatları ortalama tutarlardır. İşçi ve ustalar kendine özel fiyatları bulunmaktadır. Şilte ve süpürgelikler fiyata dahil edilmemiştir. Bölgeden bölgeye fiyatlarda değişiklikler olsa bile güncel ortalama tutarlar tabloda yer alıyor.

Laminat parke işçilik fiyatları

Laminant parke işçilik fiyatları

Üç tip laminat parke vardır AC1 Sınıf 21, AC3 Sınıf 2321, AC4 Sınıf 32 En pahalı laminat parke sınıfı ise AC4 Sınıf 32 laminat parkedir.
Laminat parke ortalama işçi fiyatları yapılacak işin metrajına göre fiyatlar farklılık gösterir. Ortalama laminat parke işçilik fiyatları 20 TL ve 30 TL arasındadır.

Laminat parkeler en ucuz parke türüdür sonrasıdaki sıralama ise Lamine ve Ahşap parkeler yer almaktadır. Parke döşenecek alanın ölçüleri, alanın büyüklüğü ve bütçenize uygun tercih yapabilirsiniz. Eğer ki laminat parke seçerseniz içeriğindeki kimyasal maddelere göz atın ve E1 belgesi olan laminat parkeleri güvenle seçebilirsiniz.

İstanbul bölgesinde parke ustası arıyorsanız web sitemiz üzerinden bize ulaşarak randevu alabilirsiniz. Evinize en uygun parke için anlaşmalı markalarımız parke kataloglarıyla sizlere hizmet veriyoruz.

Lamine Parke İşçilik Fiyatları

Lamine parke döşeme fiyatları yapılacak alana ve zemine göre değişiklik göstermektedir. Ortalama lamine parke metrekare fiyatları 150 TL 250 TL arasındadır. Malzemenin kalitesine göre dahada artabilir.

Parke Çeşitleri ve Modelleri

Parkeler ahşaptan elde edilen zemin kaplamalardır. Farklı renk ve dokuları bulunmaktadır. Parkenin bir çok çeşidi ve modelleri bulunmaktadır aşağıdaki listeden göz atabilirsiniz.

  • Masif Parke : Ağaçlardan elde edilen sert ve dayanıklı parkelerdir. Diğer parkelere göre fiyat olarak daha pahalıdır
  • Lamine Parke : Üç kat ahşap malzemelerin ısı ve basınç altında sıkıştırılarak elde edilir. Kısıca üç ahşap tabakadan oluşan masif parke ile benzer gözenek yapısına sahiptir.
  • Laminant Parke : Diğer parkelere göre daha ekonomiktir sıkıştırılmış talaşın üzerine reçine sürülmesiyle elde edilen kağıt baskıdır. Doğal ağaç kullanılmaz üzerine baskı yapıldığı için en çok tercih edilen parke türüdür.

Parke Döşeme Diğer Hizmetler

Evinizde yer alan parkeler için bir çok şey yapabilirsiniz eski ve eskimekte olan parkelerinizi ister yenileyin ister temizleyebilirsiniz. Bozulmuş parkeleriniz için ise parke tamiri yapabilirsiniz.

  • Parke Tamiri
  • Parke Boyama
  • Parke Süpürgelik
  • Parke Temizleme Cilalama

Parke döşeme ustası hizmetimizden faydalanmak için firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Parke Döşeme Hizmetlerimiz

Sıkça Sorulan Sorular

En uygun parke çeşidi hangisidir ?

Laminant parkeler, parke fiyatları içerisinde uygulaması en kolay pratik ve en uygun fiyatlı parkelerdir.