Granit tezgah fiyatları granit taşının kalitesi, rengi, deseni, boyutu, kalınlığı ve kurulum yapılacak yere uzaklığı gibi etkenlere göre fiyatlar değişmektedir. Granit tezgahların fiyatlandırması metrekare başına hesaplanır. Bir başka fiyatı etkileyen unsur ise tezgahın boyutudur. Granit tezgahlar en çok kullanıma sahip tezgahlardır. Fiyatı diğer tezgahlara göre nispeten daha ucuzdur.

fiyatlar değişiklik göstermektedir. Granit tezgahlar temizlik açısından kullanımı pratiktir. Su temasından zarar görmez ve mutfağa zarar vermez. Firmamızdan Granit tezgah modellerini inceleyebilir, bilgi alabilir ve uygun tezgah modelleri için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Türkiye’de granit tezgah fiyatları metrekare fiyatları 1000 TLm² ile 2000 TLm² arasında değişebilir. Ancak fiyatlar granit taşının özelliklerine ve boyutuna göre değişebilir.

Granit Tezgah Kullanmanın Faydaları

  • Granit tezgahlar uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Diğer tezgahlara göre fiyat olarak ekonomiktir.
  • Sert yüzeyi sayesinde dış etkenlere karşı dayanıklıdır.
  • Hızlı ve pratik bir temizliğe sahiptir.
  • Renk seçenekleri ve modelleri çok fazladır.

Önceki yazımız olan 2024 Belenco tezgah fiyatları yazımızla Belenco tezgahın güncel fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Firmamız tüm granit tezgah modellerine Ölçü aldıkran sonra 24 saat içerisinde teslim ediyoruz. Hemen bize Whatsapp ulaşarak sizlere en uygun modeli bulalım.

Granit Tezgah Modelleri

Granit tezgahlar sert bir kristal yapıya sahiptir. Mutfak tezgahlarında fiyat ve perfornmas olarak en çok tercih edilenler arasındadır. Granit tezgah modelleri farklı tasarımlar ve renklere sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

En çok kullanılan granit tezgah renkleri nelerdir?

Granit tezgahlarının çok fazla renk seçeneği bulunmaktadır. En çok kullanılan granit tezgah renkleri ise siyah ve tonlarıdır.