Kuvars tezgah fiyatları, tezgahın modellerine,ölçüsüne göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Kuvars tezgahlar çokça renk seçeneklerine sahiptir. Mutfaklarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Asit ve baz etkilerine karşı dayanaklı yapısı ile herhangi bir bozulma durumu yaşanmaz.

Kuvars Tezgah Kullanımın Faydaları :

  • Kuvars tezgahların hammadesi doğadan elde edilmesi sebebiyle sağlığa olumsuz etkileri yoktur.
  • Kolay temizlenebilir ve hijyeniktir.
  • Asit ve bazlı ürünlere karşı dayanaklı ve bozulmaz.

Kuvars tezgahlar çokça popüler ve çeşitleri fazladır. Bu sebeple kendinize en uygun kuvars modelini ayarlamanız mümkündür.
Firmamıza ulaşarak sizlere imalat kataloglarımızı veya anlaşmalı markalarımızla en uygun tezgah modelini sizlere bulalım.

Kuvars Tezgah Fiyatları :

ModeliTezgah Fiyatı
MİNTA Kuvars Tezgah Fiyatı2.400 TL
AMALFİ Kuvars Tezgah Fiyatı2.700 TL
ARMİLLA Kuvars Tezgah Fiyatı2600 TL
WAİRY WHİTE Kuvars Tezgah Fiyatı2.500 TL
Montana Kuvars Tezgah Fiyatı2.200 TL
LA LUNA Kuvars Tezgah Fiyatı2.750 TL
NEMESİS Kuvars Tezgah Fiyatı2.600 TL
Kuvars Tezgah Fiyatları

Yukarıdaki tablo güncel kuvars tezgah fiyatları gösteriyor. Fakat dolar kuruna bağlı olması sebebiyle fiyatlar sık sık değişmektedir.

Diğer yazımız olan mutfak dolapları fiyatları adli yazımıza göz atabilirsiniz.

Firmamız tüm kuvars modellerine Ölçü aldıkran sonra 24 saat içerisinde teslim ediyoruz. Hemen bize Whatsapp ulaşarak sizlere en uygun modeli bulalım. 15 Yıllık Garanti

Kuvars Tezgah Modelleri

Kuvars tezgah modelleri kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır. Doğal bir görünüme sahip olan kuvars tezgah modelleri çeşitli tasarımlara ve renklere sahiptirler. Mutfağınız için sağlıklı ve şık bir tezgah istiyorsanız kuvars tezgahları tercih edebilirsiniz.