Levent Tadilat Dekorasyon

Levent Tadilat Dekorasyon hizmetlerimizle en kaliteli bir biçimde sizlere Tadilat, Dekorasyon, Boya Badana, modern alçı tavan , Parke Döşeme, Fayans , Seramik Döşeme gibi bir çok hizmet sunuyoruz. Levent Tadilat ile  Ofis Tadilatı, Ev Tadilatı, Mağaza tadilatı gibi yüzlerce portfolyumuz bulunmaktadır.

Levent’te evinize,ofisinize tüm ihtiyaç ve sorunlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz. Levent bölgesindeki başlıca hizmetlerimiz şunlar : Levent ev tadilatı, levent ofis tadilatı, levent boyacı ustası, levent elektrikçi, levent mutfak tadilatı, levent banyo tadilatı başlıca dahil tüm hizmetleri sunuyoruz.

✔️Firma Adı : ✔️Zazaloni Mimarlık
✔️Tüm Hizmetlerimizde : ✔️Kurumsal firma garantisi
✔️Firma Hizmet Bölgeleri ✔️Levent dahil İstanbul her yerine

Levent daire tadilatı

Levent daire tadilatı ile dairenizi hızlı bir biçimde yeniliyoruz. Daire tadilatında altyapı,dekorasyon dahil herşeyi yeniliyoruz.
Levent bölgesi dahil İstanbul’un her yerine tadilat hizmeti vermekteyiz.

Levent mutfak tadilatı

Deforme olmuş eskiyen mutfaklarınızı komple yeniliyoruz. Levent mutfak tadilatı ile mutfaklarınızdaki elektrik tesisatı, su tesisatı altyapısı yeniliyoruz. banyo dolapları değiştirip montajlıyoruz. Fayans ve seramik döşeme uyguluyoruz
Ayrıca mutfaklarınız boya badana ve dekorasyonları komple yapıyoruz. Hemen bize ulaşarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Levent ofis tadilatı

Beşiktaş işyeri boyama

Levent ofis tadilatı, işyeri tadilatı hizmetimizle ofislerinizi tamamen yeniliyoruz. Ofis ve işyerlerinde boya badana çalışmaları, dekorasyon, altyapı onarım hizmetleri vermekteyiz.

Levent banyo tadilatı

beşiktaş banyo tadilatıbanyo tadilatı örnekleri

Levent banyo tadilatı hizmetimizde neler yer alıyor : 

  • Banyo yer alan duşakabin, klozet, musluk ve banyo dolaplarını yeniliyoruz.
  • Banyo su tesisatı ve elektrik tesisatı yeniliyoruz.
  • Fayans ve seramik döşeme
  • Daha şık ve güzel bir banyo dekorasyonu uyguluyoruz.

Levent  Anahtar Teslim Tadilat

Levent Tadilat

Levent Anahtar Teslim Tadilat hizmeti sunan firma olan ZAZALONİ, sizlere tek tek ustalarla görüşmeden bir ekip olarak Evinizi, Ofisinizi, Mağazanızı komple tadilat hizmeti veriyoruz. Sizlere modern mimari anlayış ve en uygun çözümlerle hizmet sunuyoruz. 23 kişilik ekip kadromuzla yıllar boyu Tadilat, Dekorasyon, İnşaat gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Bir çok kendi inşaat projelerimiz ve yüzlerce müşteri referansımız bulunmaktadır.

Levent Tadilat olarak Neler Yapıyoruz

Ustalarla tek tek görüşmeden sadece firmamızla komple tadilat ile Ofis, Ev, Bina , Daire , Çatı Bakım Onarımı, Seramik uygulamaları, Boya Badana uygulamaları, Komple Mutfak Yenileme, Komple Daire yenileme, Komple banyo tadilatı gibi bir çok hizmetlerimiz bulunmaktakdır.

1 – Levent Boya Badana

Levent Boya Badana hizmetimizle kaliteli işçilik ve uzman kadromuzla Levent boyacı ustası hizmetimiz bulunmaktadır. Firmamızın bünyesinde bulunan Levent boyacı ustalarımız iç-dış farketmeden her türlü hizmeti yapıyoruz.

Boya katalogu

Garantili Boya Badana Hizmeti Sunuyoruz

Levent dahil İstanbul’un tüm bölgelerinde garantili boya badana hizmeti sunuyoruz. Ayrıca Boya Badana hizmetimizde rötüş hakkınız bulunmaktadır.

2 – Levent Alçıpan, Tavan Ustası

Evinizde, Ofisinizde yaşam alanlarınız her yerine modern alçıpan ve dekorasyon hizmetlerimiz bulunmaktadır. ZAZALONİ olarak deneyimli ve profesyonel usta ekibe sahibiz bu konuda her türlü Alçıpan ,bakım işlerini yapmaktayız. Villa , Bina , Okul , Hastane , Cephe , Teras , TV Arka Duvar dahil istediğiniz her yere  Duvar Kağıdı Metal tavanMantolamaAlçı Sıva, Desenli Boya , her türlü iş hizmetlerimizdedir.

Dekoratif alçıpan

Tavan Alçıpan dekorasyon

 

3 – Levent Parke Döşeme

Parke Boyama,  Parke Döşeme   Parke cilalama, sistre, parke altı ısıtma gibi bir çok parke hizmetleri vermekteyiz. levent Parke ustası ile işinde deneyimli ve tecrübelidirler. Her türlü laminant parke, lamine parke, masif parke hizmetlerimiz arasındandır.

4 – Levent Fayans – Seramik Döşeme

Fayans iç mekanların vazgeçilmez unsurudur. Özzelikle Banyo gibi ıslak zeminlerin bulunduğu yerlerde çokça kullanılır. Fayans iç dekorasyon çokça kullanılır. Levent Fayans Seramik Döşeme hizmetimizle Mutfak, Banyo, Teras gibi ıslak zeminlerde muhteşem dekoratif Fayans ve seramik hizmeti sunuyoruz. Levent Fayans Ustalarımız sizlere çeşit çeşit özel kaplama fayans kataloğu gösteriyor siz seçiyorsunuz biz ise yapıyoruz.

Dekoratif Fayans Kaplama

5 – Levent Dış Cephe Mantolama

ısı yalıtımı için kullanılan işleme Mantolama denir. Dış Cephe Mantolama’nın bir çok faydası bulunmaktadır. Özzelikle son yıllarda artan enerji fiyatları nedeniyle Dış Cephe Mantolama önemi artacaktır.  Levent bölgesinde mantolama hizmetimiz bulunmaktadır.

Mantolama Öncesi

 

Mantolama Sonrası

6 – Levent Elektrik Tesisatı, Onarım

Levent elektrikçi ustası ile evinizdeki,ofisinizdeki elektrik tesisatı,elektrik arızası sorunlarınızı çözüyoruz.

Levent elektrik tesisatı hizmetlerimiz şunlar

  • Elektrik arızası
  • Sigorta arızası
  • Telefon arıza
  • Priz tesisatı döşemesi
  • Ofis elektrik tesisatı döşemesi

7 – Levent Sıhhi Tesisat

Levent bölgesinde Sıhhi Tesisat hizmetimizle su, doğalgaz, musluk tamiri, su sayaç değişimi , lavabo batarya değişimleri hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Neden siz?

Çünkü hizmetimizde tek tek ustalarla görüşmeden tek bir çatı altında tüm tadilat,dekorasyon işlerini yapıyoruz.

Evimi neden tadilat yapmalıyım?

Evinizi veya yaşadığınız herhangi bir yer zamanla eskimeye meyilidir. bu sebeple konfor alanınızı daha rahat yaşanabilir olması için ihtiyaç gerektiren yerler tadilat gereklidir.

Tadilat hizmetiniz nasıl oluyor ? 

Tadilat hizmetimizde her şey plan doğrultusunda yapıyoruz. Öncelikle müşterimizle konuşuruz tadilat yapılacak yer hakkında bilgiler alırız, nereler yapılacak çözümleri sunarız ve yol haritasına göre hizmetimizi yapıyoruz.