Pzt – Cum: 8:30 – 20:00
+905324761058

Etiler Anahtar Teslim Tadilat

Etiler’de Anahtar Teslim Tadilat hizmetimiz İstanbul’un tüm bölgelerinde anahtar teslim tadilat hizmeti vermekteyiz.
Etiler Anahtar Teslim Tadilat hizmetinde bir çok fırsatlarımız bulunmaktadır. Boya Badana hizmetlerimizde 1 senelik rötüş garantisi veriyoruz. Ayrıca tadilat yapılacak yere Ücretsiz keşif yapıyoruz.

Etiler Tadilat Hizmetlerimiz

Etiler Anahtar Teslim Tadilat ile Ev,Ofis, Bina, Okul, Mutfak, Banyo, Koridor, İç Tasarım, Dış Cephe, Daire Yenileme gibi tüm tadilat hizmetlerini en kaliteli bir biçimde sunuyor.
Evinizde, Ofisinizde veya istediğiniz herhangi bir yerde küçük veya büyük çaplı tadilat işlerinde sizlere yılların tecrübesiyle günümüzün yeniliğiyle muhteşem bir hizmet veriyoruz.

Ev tadilatı

Etiler Anahtar teslim tadilat hizmeti uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu sebeple Tadilat işi çok titiz ve dikkatli olunması gereken bir iştir ve işin uzmanlarıyla yapılmalıdır.
Etiler Tadilat ile Kurumsal bir firma garantisiyle iş yapıyoruz. Etiler Komple Tadilat firmasıyla Parke, Boya Badana, Mantolama, Sıva şap ve bir çok hizmetlerimiz bulunmaktadır.
Etiler tadilat ile evinizi baştan aşağı yeniliyoruz. Sizlerin yaşamınıza renk katıyoruz.

İstanbul Anahtar Teslim Tadilat Firmaları

Evinizin onarımı,tamiri, bakımı için çeşitli ustalara ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Fakat evimizde toplu bir tadilat için tek tek ustalarla uğraşmak yerine bu işi kurumsal bir hale getiren şirketlerle anlaşmak sizin için hem zaman tasarufu sağlar.
Hemde evinize tüm tadilat hizmetlerini kurumsal şirket garantisiyle yaptırabilirsiniz.

Tadilat hizmetimizde neler yer alıyor ?

Ev tadilat hizmetimizde bize ulaşarak tadilat yapılacak eve ücretsiz keşif sağlıyoruz. Keşifte onarım, tamirat, tadilat yapılacak yerler belirlenir.
keşiften sonra Sizlere tadilat hakkında bilgi verip ona göre uygun bir fiyata vererek işlemlere başlarız. Tadilat işlemlerimizde sizlerin estetiğine görede hizmet veriyoruz.
bir çok Tadilat hizmetlerimiz bulunmaktadır. Tadilat Hizmetlerimizden alanında deneyimli ustalarımız, iç mimarlarımızla bir ekip halinde çalışıyoruz.

Ev Tadilatında Neler yapıyoruz

  • Anahtar Teslim ev tadilatı
  • Anahtar teslim ofis tadilatı
  • Mutfak tadilatı
  • Banyo tadilatı
  • Tesisat tadilatı
  • Boya Badana
  • Dış Cephe Mantolama
  • Parke Döşeme
  • Fayans Döşeme

ZAZALONİ Etiler Dekorasyon, İnşaat ve Dekorasyon alanında kalite bir hizmet anlaşıyla 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm bölgelerinde aktif olarak hizmet vermekteyiz.
Yüzlerce Tadilat, Boya Badana hizmetlerimizle muhteşem bir Portföyümüz bulunmaktadır. Aktif olarak Sosyal Medya, Youtube gibi yerlerde bizi takip edebilirsiniz.

Tıkla
1
İstanbul içi hizmet için tıklayın
Etiler Anahtar Teslim Tadilat için Bize Ulaşabilirsiniz
Firmamız İstanbul içi hizmet vermektedir.
Keşif Hattı