Hizmetlerimiz

Beşiktaş Akatlar Tadilat Dekorasyon ile ev tadilatı, daire tadilatı , mutfak tadilatı dahil tüm tadilat dekorasyon işlerinizi yapıyoruz.

Akatlar tadilat dekorasyon ile tüm alçıpan,alçı sıva, elektrik su tesisatı, mobilya montajlama, dekorasyon ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz.
Akatlar tadilat firmaları içerisinde en çok tercih edilen firmamız sizlere mantolama, alçı, sıva, elektrik, su tesisatı, fayans döşeme gibi hizmetlerimiz vardır.

Beşiktaş Akatlar mahallesinde komple tadilat, kısmi tadilat, anahtar teslim tadilat dahil tüm tadilat dekorasyon hizmetleri vermekteyiz.

akatlar tadilat dekorasyon

Akatlar Ev Tadilatı

Akatlar mahallesinde ev tadilatı ile evinizi baştan sona yeniliyoruz. Temiz ve kalite iş ahlakı ile sizlerin ev tadilatı, müstakil ev tadilatı, daire tadilatı, villa tadilatı dahil tüm her yere tadilat dekorasyon hizmeti veriyoruz. Sizlerin taleplerine göre istediğiniz dekorasyonu yapıyoruz. Alanında profesyonel ekibimiz ile Akatlar bölgesi dahil Beşiktaş’ın her yerine iş yapıyoruz.

Akatlar Mutfak Tadilatı

akatlar mutfak tadilatı

Mutfağınızı yeniletmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Beşiktaş akatlar mutfak tadilatı ile mutfak dekorasyonu, elektrik su tesisatı, fayans ve seramik döşeme dahil tüm hizmetleri mutfağınızda uyguluyoruz.
İsteğe bağlı komple mutfak tadilatı yerine mutfağınızın sadece bir bölümü içinde yenileme yapıyoruz. Sizde mutfağınıza muhteşem konfor katacak ve uzun ömür boyunca kullanabileceğiniz mutfaklar istiyorsanız bize ulaşınız.

Akatlar Banyo Tadilatı

akatlar banyo tadilatı

Eskimiş veya deforme olan banyolarınızı yeniliyoruz. Banyolarınıza ücretsiz keşif yaparak projelendirip ve 3D çizim yapıyoruz. Ve sizlere en uygun fiyat teklifini veriyoruz. Banyonuzda altyapınızı(elektrik,su tesisatı) yeniliyoruz. Eski veya matlaşmış seramik ve fayanslarınızı söküp yeni modern seramik fayans uyguluyoruz. Eski banyo dolaplarınızı söküp yeni banyo dolaplarınızı montajlıyoruz. Banyolarınıza duşakabin,klozet,musluk bataryası montajlarını kurulumlarını yapıyoruz. Sizde akatlar banyo tadilatı ile banyonuza konfor katın.

Akatlar Ofis tadilatı ve işyeri tadilatı

Akatlar’da işyeriniz ve ofisiniz için hizmet verdiğiniz alana en uygun dekorasyonları yapıyoruz. Çalışma ortamlarınıza motivasyon ve renk katacak müşterilerinize karşı prestij kazandıracak tadilat dekorasyon için bize ulaşabilirsiniz.

Akatlar dışında Beşiktaş’ın tüm bölgelerinde tadilat hizmeti vermekteyiz. Bunlardan bazıları şunlar :