Beşiktaş Ortaköy tadilat ile ev tadilatı, mutfak tadilatı, işyeri ve ofis tadilatı, banyo tadilatı dahil tüm tadilat işlerini yapıyoruz.
Ortaköy tadilat firmaları arasında en çok tercih edilen firmamız alçıpan,alçı,elektrik tesisatı, su tesisatı, fayans ve seramik, parke döşeme gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Ortaköy Ev Tadilatı

Ortaköy’de ev tadilatı ile evinizi baştan sona tadilat yapıyoruz. Evinizdeki tüm eksikleri,altyapı sorunlarını tespit ederiz komple yeniliyoruz.
konfor alanınızı yükseltecek dekorasyonlar yapıyoruz. Sizde Ortaköy tadilat hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız Bize ulaşarak sizlerin tüm sorularına cevap vererek Ücretsiz keşif yapıyoruz.

  • Müstakil ev tadilatı
  • Daire içi tadilatı
  • Villa tadilatı
  • Sıhhi Tesisat
  • Elektrik tesisatı
  • Alçıpan tavan
  • Seramik, Fayans uygulaması

Ortaköy Mutfak Tadilatı

mutfak tadilat öncesi
mutfak tadilat sonrası

Ortaköy mahallesinde mutfak tadilatı ihtiyacınız varsa tam aradığınız yerdesiniz. Mutfağınızdaki altyapı (elektrik,su) tesisatını komple yeniliyoruz. Mutfağınızdaki mevcut dolaplarını değiştirip yenisiyle montajlıyoruz.
Fayans ve seramik dahil tamamen mutfaklarınızı yeniliyoruz.

Ortaköy Mutfak Tadilatı Hizmetleri

Elektrik tesisatı, su tesisatı yenilenmesi
Mevcut mutfak dolaplarının değitirip yeni dolapların montajlaması
Fayans ve seramik uygulaması, derzlerin yapılması
Mutfak için boya çalışması
Mutfağa renk ve konfor katacak dekorasyon projesi

Ortaköy Banyo Tadilatı

ortaköy banyo tadilatı

Eskimiş veya eskimekte olan tüm banyolarınız için Ortaköy mahallesinde banyo tadilatı hizmeti sunuyoruz. Banyolarınız için komple altyapı,dekorasyon,tadilat hizmetlerini uyguluyoruz.

Banyolarınızda ise şunları uyguluyoruz : fayans ve seramik, aydınlatma sistemi, elektrik su tesisatı, duşakabin, banyo muslukları, banyo dolaplarının montajı dahil tüm işlerinizi yapıyoruz.

Ortaköy Ofis tadilatı ve işyeri tadilatı

Ortaköy’de işyeriniz ve ofisiniz için çalışma mekanlarınıza en uygun dekorasyonları yapıyoruz. Çalışma ortamlarınızı konfor katacak ve işyerinize prestij kazandıracak tadilat dekorasyon için bize ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş’ın tüm bölgelerinde hizmet veriyoruz!

Beşiktaş’ta diğer hizmet verdiğimiz yerler şunlar : Beşiktaş, Ulus, ve bir çok bölgede hizmetlerimiz bulunmaktadır.