Ulus parke ustası arıyorsanız tam yerindesiniz lamine, laminant, masif tüm parke türlerini ev,daire,ofis her yere uyguluyoruz. Ulus parke ustası hizmetlerimizde 1 yıl geçerli iş garantisi sunuyoruz. Ulus parke ustası çok fazla bulunmaktadır. Firmamızı diğerlerinden ayıran ise kurumsal firma garantisi sunmasıdır.

Parke, ev, daire , ofis gibi yaşam alanlarında kullanılan bir tür ahşaptan yapılan kaplamadır. Parkeler evin olmazsa olmazıdır evinizi daha konforlu, hijyenik göstermek için parkeler kullanmanız gerekir.
Ulus Parke hizmetimizle sizlere tüm parke çeşitlerini evinize uyguluyoruz.

Ulus Parke Ustası Hizmeti

Ulus’ta parke döşeme, parke temizleme hizmeti ile evinizde yıllar boyunca kullanabileceğiniz tüm parke çeşitlerini evinize uyguluyoruz.

Ulus dışında Etiler parke ustası hizmetimiz ilginizi çekebilir.

Ulus Parke Temizleme, Sistre Cilalama

Parkelerinizi temizletmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ulus parke temizleme, sistre cilalama hizmetlerimiz ile evinizdeki parkeleri yep yeni bir şekilde temizliyoruz. Parke temizliği ile parkeler daha hijyenik ve pırıl pırıldır.

cilalı parke

Yağlı parke mi Cilalı parke mi ?

Parke görünümünde parlaklık ve modern bir doku istiyorsanız cilalı, mat ve doğal bir görüntü içinse yağlı parke tercih edebilirsiniz.

Parke çeşitleri nelerdir ?

Lamine parke
Masif Parke
Laminant parke