Su Kaçağı Tespit Fiyatları

Su kaçağı tespit fiyatları İstanbul genelinde daireler için 1000 TL başlıyor. Ev tipine göre su kaçağı fiyatları değişmektedir. Aşağıdaki tabloda güncel su kaçağı fiyatlarına göz atabilirsiniz. İstanbul bölgesinde su kaçağıyla ilgili tüm ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Ev Tipiİşlem SüresiFiyatı
Normal Daire30 DK1000TL
Villa Ev60 DK1000- 5000TL
Dubleks Ev60 DK2000- 5000TL
Fabrika60 DK3000- 7000TL
su kaçağı tespit fiyatları

Su kaçağı fiyatları evin tipi,işlem süresine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bir diğer başka fiyatı belirleyen unsur ise alan büyüklüğüdür. Su kaçağı için tesisat ustası seçerken maddi ve manevi zarar görmemek için işin ehli bir usta veya kurumsal firmalarla çalışabilirsiniz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

kameralı su kaçağı bulma

Firmamız kameralı bir şekilde su kaçağı tespiti yapmaktadır. Sizde garantili bir şekilde hizmet isterseniz firmamızın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Su kaçağında kırmadan profesyonel bir şekilde kamera ile su kaçağı tespit ediyoruz. Kameralı su kaçağı tespiti yaparken borulara içine yerleştirilen kameralarla su kaçağını tespit ediyoruz ve müdahale ederek ortadan kaldırıyoruz. Su kaçağı tespit dedektörü piyasada 20 bin TL ve 30 bin TL fiyatları arasındadır. Firmamız tespit dedektörü ile su kaçağını tespit ediyoruz. Su kaçağı çoğu insan için başbelası bir durumdur. Firmamız son teknoloji ile su kaçağını tespit edip anında çözüyoruz. Su kaçağında tecrübeli bir usta bulmanız gerekmektedir. Firmamız deneyimli ekibiyle İstanbul bölgesinde yüzlerce su kaçağı,tesisat sorunları ile ilgili hizmet vermektedir.

✅ Hizmet GarantisiKameralı Su Kaçağı Tespiti – 1 Yıl Hizmet Garantisi –

Su Kaçağı Tespitinde Püf Noktalar 🔵

Su kaçakları çoğu zaman insanlar için baş belası bir durumdan nasıl kısa sürede kurtulabileceğinize dair püf noktalardan bahsedeceğiz. Su kaçağının tespiti için ilk olarak sayacınızı kontrol edin su kullanımın normalin üzerinden yüksek ise su kaçağı olma olasılığı fazladır. Duvarlarınızda ıslak veya lekeli bölgelerde özzelikle banyo ve mutfaklardaki fayans dikişlerine ve çatlaklara dikkat edin. Zemindeki su birikintilerine ve şişliklere de bakın. Tüm bu sorunları tespit ettiğiniz takdirde alanında uzman bir tesisatçıdan yardım alabilirsiniz.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır ?

Su kaçağı bir çok belirtileri vardır. Aşağıdaki listedeki durumlar yaşıyorsanız evinizde su kaçağı vardır.

  • Yüksek su faturası
  • Musluklarınız kapalı halde iken su sayacının hala dönüyorsa
  • Duvarların kabarması
  • Fayans derzlerinde sararma

Su Kaçağında Bilmeniz Gerekenler

Su kaçağı tespitinde en önemli su borularının ana hatları nereden geçtiğini öğrenmek için geçmişte fayans ve duvarları kırılırdı. Artık kırmadan kameralı su kaçağı tespiti ile su sızıntısına müdahale ediliyor.

Bir diğer sıhhi tesisat fiyatları adlı yazımıza Sıhhi tesisata dair tüm her şeye göz atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evimde su kaçağı var ne yapmalıyım

Evinizde yer alan su kaçağı için profesyonel destek alabilirsiniz. Firmamız kameralı bir şekilde su kaçağını tespit eder ve müdahale ederek çözüme kavuşturur.