Pvc pencere ve kapı fiyatları ile ilgili büyük bir merak söz konusudur. PVC pencere ve kapılar metretül olarak fiyatlandırılır. Ve pencere boyutu,cam tipi,malzeme kalitesi,montaj ve kurulum gibi durumlara göre fiyatlar değişmektedir.

PVC Pencere Fiyatları

Pencere BoyutuCam TipiÇerçeve KalitesiFiyat Aralığı
Küçük (60×60 cm)Tek camTemel kalite2 – 5 bin TL
Orta (100×100 cm)Çift camOrta kalite5 – 10 bin TL
Büyük (150×150 cm)Üç katmanlı izolasyonlu camYüksek kalite10 bin TL ve 15 bin TL

Tabloda ki fiyatlar tahminidir en uygun fiyat teklifi için firmamızdan veya çevrenize yakın firmalardan teklif alabilirsiniz.

PVC Kapı Fiyatları 🟣

PVC Kapılar, fazla bakım gerektirmeyen ısı ve ses yalıtımı gibi avantajları bulunan kapı modelleridir. Fiyatları aşağıdaki tabloda boyutlarına kapı türüne göre yer almaktadır.

Kapı TürüOrtalama BoyutlarFiyat Aralığı
Balkon Kapısı (Sürgülü)120×220 cm3000 TL ve 5000 TL
WC Banyo Kapısı87×1981500 – 3000 TL
İç Kapı70×200 cm2.000 TL ve 5.000 TL

Fiyatı Etkileyen Faktörler

Aşağıdaki bu sorulara cevap vererek firmamıza sağ alt köşede Whatsapp ulaşarak hızlı şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

 • Kac adet PVC Pencere yapılacak ?
 • Kac adet PVC Kapı yaptırılacak ?
 • Montaj ve kurulum olacak mı ?
 • Ne Yapılacak ?
 • Tadilat ve Onarım olacak mı ?

PVC Kapı ve Pencerelerin fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlar boyut,model-cinsi,üretici-marka,ekstra özzelikler gibi durumlar fiyatları etkileyen en önemli etkilerdir.

150×150 pvc pencere fiyatları

Ortalama olarak pazaryerleri ve bayiiliklerde 150×150 pvc pencere fiyatı ortalama 2.000 TL ve 5.000 TL arasındadır.

130×130 PVC Pencere Fiyatları

130×130 PVC pencere fiyatlarının genel olarak 1.500 TL ile 2.500 TL arasında değişmektedir. Müşterinin talebine göre özel yapım pencerler de fiyat daha da artmaktadır.

PVC Pencere Modelleri

Yaygın olarak en çok tercih edilen pvc pencere modellerini sizler için listeledik İşte:

 • Sabit Pencere (Sabit Kanatlı): Açılmayan sabit duran pencerelerdir. Genellikle manzara veya ışık alımı amacıyla kullanılır.
 • Açılır Pencere (Tek Açılır veya Tek Kanatlı): Yatay veya dikey olarak tek yönde açılabilen pencerelerdir. Sıkça tercih edilen bir modeldir.
 • Çift Açılır Pencere (Çift Kanatlı): Hem yatay hem de dikey olarak açılabilen iki kanadı olan pencerelerdir. Havalandırma ve geniş açıklıklar için idealdir.
 • Sürgülü Pencere: Yatay veya dikey olarak el ile kaydırılarak açılan pencerelerdir. Alandan tasarruf sağlar ve modern şık bir görünüm sunar.
 • Katlama Pencere (Bifold Pencere): Birden fazla kanadı yatay olarak katlayarak açılan pencerelerdir. Büyük açıklıklar ve iç mekan ile dış mekan arasında geçiş sağlamak için kullanılır.
 • Yatay Açılır Pencere (Camlı Kapı): Genellikle teraslara veya bahçelere açılan geniş yatay şeklinde pencere veya kapılardır.

Önceki yazımız olan Cam Balkon fiyatları ve modelleri hakkında püf bilgiler ve güncel maliyetlere değindik göz atabilirsiniz.

Balkon dekorasyonunda sıkça tercih edilen pencere panjurların fiyatları ve tüm detayları için şuradan okuyabilirsiniz.