Merdiveniniz için fayans modelleri ve fiyatları hakkında değineceğimiz bu yazıda 2024 yılının en çok tercih edilen merdiven fayans modelleri,seramik modelleri ve en çok merak edilen kaymaz merdiven fayansları fiyatları hakkında bilgi edineceksiniz.

Merdiven fayansları, tüm yapılarda sıkça tercih edilmektedir. Bu kadar tercih edilme sebebi ise Çok fazla çeşidinin ve özzeleştirilebilir olmasıdır.

Aşağıdaki merdiven fayans modellerinde seramik,doğal taş fayanslar,mozaik fayanslar ve bir çok model yer almaktadır.

Merdiven Fayans Modelleri

Hangi Tür Fayans Seçmeliyim ? (Püf Bilgiler)

Merdivenim için hangi fayans seçmeliyim diye soruyorsanız sizlere püf noktalardan bahsedeceğiz. Eğer ki güvenlik için kaymaz fayansları seçebilirsiniz. Fayanslarda dayanıklılık çok önemlidir özzelikle merdivenlerde bu yoğun kullanım çok fazladır. Bu sebeple dayanıklı fayans modelleri seçebilirsiniz. Sizlere önerimiz ise porselen fayanslar hem dayanıklı hem de estetik bir yönü bulunur. Seçeceğiniz fayans’ta kolay bakım özzeliklerine sahip fayans modelleri seçebilirsiniz. Özzelikle Seramik ve Porselen fayanslar pratik ve kolay bir bakımı bulunmaktadır.

Önerdiğimiz Merdiven Fayans Modelleri ✨

Zazaloni Mimarlık olarak sizlere tercihimiz hem dayanıklı hem kaymaz özzelikli olan Seramik ve Porselen fayans türlerini seçebilirsiniz.

Eğer ki ben çok şık ve estetik bir fayans modeli istiyorum diyorsanız sizlere önerimiz doğal taş fayanslar(Granit,traverten) gibi doğal taş fayansları seçebilirsiniz. Unutulmalıdır ki doğal taş fayansların bakımı diğer fayans modellerine göre biraz zordur.

Kaymaz Fayans Fiyatları

Fiyatlar genel olarak boyutlarına, malzemelerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir kaymaz fayanslar ile daha uzun ömürlü,kolay temizlenebilen olması ve hem estetik hem de işlevsel yanının bulunması sebebiyle rahatlıkla merdiveninize uygulayabilirsiniz.

Genel olarak fayanslar hakkında tam detaylı fiyat bilgisi istiyorsanız buraya tıklayarak 2024 fayans döşeme fiyatları ve model fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.