İkea,yapı dekorasyon,mobilya malzeme ve ürünleri satan dünyanın en büyük mobilya üreticisi şirketlerinden biridir. İkea binlerce 7’den 70’e geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere en sevilen ikea ürünlerini sizlere derledik.

İkea Eviyeleri

Aşağıdaki ikea eviye ürünüyle hem şık hem de mutfakta size daha pratiklik sağlayacak üründür. Özzelikle alttaki süzgeç ile Sebzeleri süzmek ya da yıkadığınız bulaşığı kapatabilirsiniz.

Bulaşık Kabı

İkea’nın bu bulaşık kabı hem en uygun fiyatlı hem de mutfakta size yardımcı olacak bir başka üründür. Bu bulaşık kabı ile bulaşığınızı yıkadıktan sonra suyunu süzdürmek için kullanabileceğiniz ideal bir ikea ürünüdür.

İkea Mutfak Düzenleyiciler

Mutfağınızı daha sade ve düzenli hale getirecek muhteşem ikea ürünlerini aşağıdaki fotoğraflardan bakabilirsiniz. İkea’da tabaklarınızı,tepsilerinizi,tencere kapaklarınızı ekleyebileceğiniz düzenleyicilerdir.

Çekmeceler

çekmece ikea

Mutfağınızı bir başka düzenli hale getirmenize yardımcı olan ikea mutfak çekmeceleri ile hem daha dekoratif hem de düzenli bir görünüm sağlayabilirsiniz. İkea son zamanlarda sıkça popüler olan ahşap düzenleyiciler ve çekmeceler sıkça tercih edilmektedir.

ikea çekmece
ikea düzenleyiciler2

Çekmece içi düzenleyiciler muhteşem bir örnek olan yukarıdaki fotoğrafı inceleyebilirsiniz.

ikea düzenleyiciler

Çatal ve bıçaklarınızı daha düzenli hale getiren bu düzenleyiciye de göz atmayı unutmayınız. İkea’da ahşap yerine plastik çekmece düzenleyicilerde bulunmaktadır. Aşağıdaki fotoğraftan göz atabilirsiniz. Ayrıca İkea mutfağınız için uygun ölçüleri alarak çekmece içileri kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

plastik düzenleyici ikea

plastik düzenleyiciler

İkea Mutfak Masaları

İkea bir çok özzeliğe sahip mutfak masaları vardır. Özzelikle en çok tercih edilen masif ahşap mutfak masaları,katlanabilir masalar,depolama özzelikli mutfak masalarını tercih edebilirsiniz. Aşağıdaki resimlerden göz atabilirsiniz.