Balmumcu tadilat arayışları içerisindeyseniz doğru yerdesiniz. Balmumcu bölgesinde ev tadilatı , ofis tadilatı, daire tadilatı dahil tüm hizmetleri yapıyoruz.

Balmumcu Ev Tadilatı

Balmumcu bölgesinde ev tadilatı ihtiyacınız mı var tam aradığınız yerdesiniz. Balmumcu dahil Beşiktaş’ın tüm semtlerinde ev tadilatı, daire tadilatı, daire içi tadilatı dahil bir çok tadilat dekorasyon hizmetimiz bulunmaktadır. Ev tadilatı için tek tek ustalarla görüşmeden sadece firmamıza ulaşarak sizlere kurumsal firma garantisiyle hizmet veriyoruz.

Balmumcu Tadilat Firması olan Zazaloni Dekorasyon ile sizlerin ev tadilatı, daire tadilatı dahil tüm hizmetleri profesyonel ekibimizle yapıyoruz. Firmamız tüm tadilat işlerinde en kaliteli malzeme ve en uygun fiyat garantisiyle yaşam alanınıza değer katıyoruz.

Ev tadilatı Hizmetimiz :

  1. Müstakil ev tadilatı
  2. Daire içi tadilatı
  3. Komple ev tadilatı
  4. Alçıpan, Alçı, Sıva çalışması
  5. Fayans ve seramik döşeme

Balmumcu Mutfak Tadilatı

mutfak tadilatı

Eskiyen mutfaklarınızı yeniliyoruz. Mutfak tadilatı, mutfağınızdaki altyapı(elektrik,su) tesisatı yeniliyoruz. Mutfağınızda mevcut eski dolapları çıkartıp yeni dolapları montajlıyoruz. Mutfağınız için fayans ve seramik uyguluyoruz. Kısaca mutfağınızı baştan sona yeniliyoruz.

Balmumcu Banyo Tadilatı

balmumcu banyo tadilatı öncesi
balmumcu banyo tadilatı öncesi
balmumcu banyo tadilat sonrası
balmumcu banyo tadilat sonrası

Banyo tadilatı ile banyonuzu baştan aşağı yeniliyoruz. Sizde banyonuzu kurumsal firma garantisiyle yeniletmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Balmumcu banyo tadilatı hizmeti :

  1. Elektrik ve su tesisatı altyapı yenilenmesi.
  2. Fayans ve seramik uygulaması.
  3. Banyonuz için boya çalışması.
  4. Mevcut banyo dolaplarının sökülüp, yeni banyo dolaplarının montajı.
  5. Klozet,duşakabin,banyo muslukları yenilenmesi.

Balmumcu Ofis Tadilatı, İşyeri Tadilatı

Ofis ve işyeri tadilatı ile çalışma mekanlarınıza en uygun dekorasyonları yapıyoruz. Müşterilerin gözünden işyeri ve ofislerin düzeninin önemli olduğunu bilerek. Konforlu bir çalışma ortamı sunuyoruz. Firmanınızın vizyonunu en uygun bir şekilde yansıtarak sizlere potansiyel müşteriler sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Balmumcu tadilat fiyatları

Tadilat fiyatların sabit bir fiyatı yoktur. Tadilat yapılacak alan,işçilik,malzemeler gibi etkenlere göre fiyat belirlenir. Eğer sizde fiyat teklifi almak istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz.

Balmumcu en iyi tadilat firmaları

Firmamız Beşiktaş merkezli olup Beşiktaş’ta yıllar boyu tadilat,dekorasyon alanında hizmet vermektedir. Yüzlerce müşterimize sunduğumuz bu hizmetlere Beşiktaş’ın en çok tercih edilen tadilat firmalarındanız

Tadilat yaparken dikkat edilmesi gerekenler

Evinize tadilat yaptırmak istiyorsanız dikkatli olmanız gerekir. Çünkü tadilat ciddi bir iştir ve herhangi bir sorun yaşam alanlarınıza zarar verir. Müşteri olarak tadilat firması seçerken iyi bir firma, bu işi profesyonel bir biçimde yapan firma tercihleri yapabilirsiniz. Firmamız alanında deneyimli ustalar ve iç mimar ekibi ile Beşiktaş dahil İstanbul’un tüm bölgelerine tadilat dekorasyon hizmetleri vermektedir.