Pzt – Cum: 8:30 – 20:00
+905324761058

Bebek Alçıpan Ustası

Bebek Alçıpan Ustası

bebek alçıpan ustası

Bebek Alçıpan ustası ihtiyacınız mı var tam yerindesiniz. Alanında deneyimli ustalar ve iç mimar ekibimizle Beşiktaş,Bebek,Etiler dahil İstanbul’un her yerinde hizmet vermekteyiz.

Bebek alçıpan ihtiyacınıza yönelik Alçı,Asma tavan, kartonpiyer, stropiyer, gergi tavan, bölme duvar, alçıpan dekorasyonu dahil tüm alçıpan işlerini yapıyoruz.

Bebek bölgesinde verdiğimiz diğer hizmetler : 

Bebek Alçıpan Hizmetleri

Bize web sitemiz üzerinden ulaşarak Bebek Alçıpan Ustası hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Alçıpan yapılacak yere ücretsiz keşif yapıyoruz ve yapılacak işlemlere göre fiyat teklifi veriyoruz.

  • Gergi Tavan
  • Asma tavan
  • Led tavan
  • Alçı
  • Sıva

Bebek Kartonpiyer Ustası

Bebek kartonpiyer ustası ile sizlere en uygun fiyat çözümleriyle şık ve kaliteli kartonpiyer modelleri yapıyoruz. Kartonpiyer uygulandığı yerlerde daha dekoratif ve güzellik katar.

Bebek Stropiyer Ustası

Stropiyer, kartonpiyer’e göre kolay yapılır ve daha uzun ömürlüdür. Stropiyer’in kullanımı banyolar için daha uygundur. Stropiyer, rutubetti engeller Sizde evinize stropiyer yaptırmak istiyorsanız Bebek Stropiyer ustası ile iletişime geçiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çünkü alçıpan yangına dayanaklıdır, insan vücuduyla aynı miktarda ph değerine sahiptir ve bu sebeple bakteri, canlı vs üretmez

Alçıpan, rutubetti engeller, ses ve ısı yalıtımı sağlar, eve konfor ve ferrahlık katar

Tıkla
1
İstanbul içi hizmet için tıklayın
Bebek Alçıpan Ustası için Bize Ulaşabilirsiniz
Firmamız İstanbul içi hizmet vermektedir.
Keşif Hattı