İyi bir parke ustası arıyorsanız doğru yerdesiniz. Alanında deneyimli ustalarımızla evinizde tüm parke döşeme ihtiyaçlarınızı firma garantisi ile yapıyoruz. İstanbul bölgesinde en çok laminat parke ustası tercih edilmektedir. Şık ve güzel bir görüntü için laminat parke tercih edebilirsiniz. Parke ustalarımıza soru ve görüşlerinizi iletebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Parke Tamiri – Parkelerinizi Yenileyin

Evinizde hasarlı ve bozulmuş parkeleriniz için parke tamiri hizmetini sağlıyoruz. Zamanla aşınmış,lekelenmiş,çatlaklar gibi sorunlara karşı parke tamiri ile bu tür sorunları giderir ve parkelerinizi daha düzgün bir görüntüye sahip olursunuz.

Laminat Parke Ustası

İstanbul tüm bölgesinde laminat parke ustası ihtiyaçlarınıza yönelik sizlere en kaliteli işçilik hizmeti vermekteyiz. Sizlere ucuz fiyatlarla hizmet değil en kaliteli ve işin hakkını veren bir hizmet fiyatları sunuyoruz. Aşağıdaki listeden laminat parke ustalarımızın nasıl çalıştığı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Nasıl Çalışıyoruz ?

  • Keşif : Bize ulaşarak laminat parke ustalarımızdan keşif hizmeti ile evinize gelip zemin incelenir,alanın ölçüler alınır tüm bu inceleme sonucu müşterimize bilgi ve fiyat teklifi verilir.
  • İşe Başlama : Zeminin incelenmesi sonrasında malzemeler alınır. Laminat parke ustalarımız iş güvenliği için önlemler alınarak aşağıdaki videodaki makinamızla işe başlanır. Döşeme işlemini güzel bir işçilik ile bitiririz.
  • İş Teslimi : Tüm işler bittikten sonra son kez gözden incelenilir eksiklikler var ise son rötüşlar tamamlanır. Müşterimize bilgi verilir görüş ve önerilerine yer veririz. Firmamız işini tamamladıktan sonra 1 yıllık firma garantisi vererek işi teslim ederiz.

Yaptığımız Çalışmalar

Parke döşeme,sistre cilalama, parke tamiri hizmetlerimizin aşağıdaki fotoğraflarına bakabilirsiniz.

Önceki yazımızda parke döşeme ile ilgili maliyeti etkileyen tüm faktörlere değindik.