Dış cephe mantolama fiyatları 2022 fiyatları aşağıdaki tabloda listelenmiştir. Dış cephe mantolama m2 fiyatları malzeme kalitesine,türüne,kullanım ömrü gibi etmenlere göre fiyat değişiklik göstermektedir. Binalar için vazgeçilmez bir unsur olan mantolama ile enerji tasarufu ve ısı verimliliği sağlayabilirsiniz. Güncel mantolama fiyatlarına bu yazımızda göz atabilirsiniz.

Dış cephe mantolama fiyatları 2022 ne kadar ?

Yalıtım türüOrtalama Fiyat (metrekare50)
Çatı Yalıtımı2.500 TL ile 3.200 TL
Zemin Yalıtımı1,350 TL 2000 TL
Cephe izolasyon5,500 TL 9000 TL
Duvar Yalıtımı1000 TL 1500 TL

Dış cephe mantolama faydaları

  • Ekonomiktir, uzun ömürlüdür. %50 Enerji tasarrufu sağlar.
  • nem ve rutubet gibi sorunları ortadan kaldırır.
  • Ses ve ısı yalıtım görevi görür.

Dış cephe mantolama fiyatında ucuza kaçmamak gerek çünkü malzeme kalitesi ve işçilik çok önemlidir. İyi bir firma ile anlaşarak Doğru malzeme ve kaliteli işçilik ile yapılması gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular

Dış cephe mantolama nedir?

Dış cephe mantolama binaları dış etkilerden koruyan ısı ve ses yalıtımı görevi gören bir tür kaplamadır.

Dış cephe mantolama ne kadar sürede yapılır?

Orta büyüklükteki bir binanın mantolaması 1 – 2 hafta sürmektedir. Hava koşulları,personel sayısı,bina büyüklüğü mantolama yapımını olumlu veya olumsuz etkiler.

Dış cephe mantolama nedir ? : Mantolama binaları dış etkilerden koruyan ısı ve ses yalıtımı görevi gören bir tür kaplamadır.

Dış cephe mantolama ne kadar sürede yapılır : Orta büyüklükteki bir binanın mantolaması 1 – 2 hafta sürmektedir. Hava koşulları,personel sayısı,bina büyüklüğü mantolama yapımını olumlu veya olumsuz etkiler.